Wątek dotyczący artykułu

Puchar EHF: porażka Azotów Puławy z Granollers na zakończenie fazy grupowej

Azoty Puławy przegrały z Fraikin BM Granollers 30:37 (13:17) w ostatnim meczu fazy grupowej Pucharu EHF. Nie było więc udanego pożegnania z europejskimi rozgrywkami.

przeczytaj cały artykuł


spoko22

Pomimo kilku obronionych sytuacji 37 bramek straconych. Gra z kontry nie istnieje, jeśli nie prowadzą jej Seroka, Skrabania i Bogdanov, bo reszta oddaje rzuty na kontakcie i nie podaje lepiej ustawionym kolegom, albo wstrzymuje. Wiadomo, że w Granollers gra świetny Figueras ale obronę ustawiliśmy tak "solidnie" że straciliśmy z 15 bramek z koła. Zagraliśmy dziś jedno szybkie wznowienie - i to mi uświadomiło, jak strasznie wolno atakujemy. Ja rozumiem, zawodnicy nie są najmłodsi więc nie ma co przesadnie ich cisnąć, ale strasznie słabo z elementem zaskoczenia i przyspieszeniami. Nie atakujemy wcale w miejsca, gdzie nie zdążyli wrócić przeciwnicy, nie wycofujemy bramkarza, zawsze 6-0, mamy szybkich skrzydłowych, ale nie podkręcamy nimi tempa, tylko klepiemy i rzucamy sobie wzdłuż pola karnego. Jak ciężko jest pooglądać, poanalizować jak gra Vive i spróbować poprzyspieszać w ten sam sposób? Albo podkraść dwie zagrywki? Wygrywamy tylko jak ktoś gra tak jak my - powoli, środkiem, siłowo. Przyjeżdżają wybiegani Hiszpanie, niżsi o głowę, grają szybką piłą i nie wiemy gdzie mamy przód, a gdzie tył. A jak przychodzi do załadowania sprzed obrony, to i tak to robią bez interwencji. Niech prezes szuuuuuka trenera, bo potencjał jest niewykorzystany. Najbardziej sie obawiam, że będzie próba łatania pozycji trenera Markuszewskim albo Kurowskim, potrzeba kogoś naprawdę przyzwoitego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.