Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński: Słowo na niedzielę. O poświęceniu Łotysza i wybaczaniu (komentarz)

Łotysz Edvins Grinkos przejechał prawie 1000 kilometrów, w autobusie spędził 12 godzin, tylko po to, żeby przyjechać z okolic Rygi do Warszawy na finał konkursu #ekspertpgee. Niesamowite poświęcenie pokazuje jak oddanych kibiców ma żużel.

przeczytaj cały artykuł

Wojtuś Częstochowa

Słowo dla redaktora Ostafińskiego: Ja to się dziwię szczerze tym wszystkim hejterom etc etc... Każdy wylewa jakieś pomyje na ów dziennikarza albo się nie odbiera telefonów od niego (żużlowcy,działacze) tudzież musi sobie zasłużyć na wywiad (zawodnicy Sparty, Pan Szymański).. I ludzi co wylewają pomyje w jego kierunku że niby krytykuję dany klub nie słusznie... Trzeba powiedzieć sobie szczerze że ten facet dla zwykłego zjadacza chleba czyt. kibiców żużla to kopalnia wiedzy.. Kiedyś powiedział że mój ukochany klub Włókniarz u progu sezonu sezonu 2013 nie płaci zawodnikom swych zobowiązań itd itd.. Grożono mu sądami etc etc i kazali zelżyć od czci i godności!! Stop!! Ja byłem przekonany że coś musi być na rzeczy.. Po 1,5roku miał rację... To on pierwszy napisał że Częstochowa zalega Emilowi z Baszkiri 1mn.. Czemu środowisko jednak go nie poważa? Bo może ktoś mu coś mówi w tajemnicy a on tego nie dotrzymuje i informuje nas kibiców... O to chyba jest świat żużlowy w Polsce przeciwko niemu... Ja jednak zawsze czytam jego artykuły Jeszcze za czasów przeglądu sportowego. Pytanie redaktorze choć mogę być jak inni anty do Pana to jednak wiem jedno jest Pan dla mnie pewnym źródłem informacji i nie zgadzam się żeby każdy mógł Pana poniżać.. Jeżeli traci pan sens kiedykolwiek jako redaktor swojego istnienia w tej branży to muszę Pana zapewnić że jak nie ma dla kogo zbierać informacji to niech pan to robi dla takich kibiców jak Ja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Ostafiński

Na razie na żadną dziennikarską emeryturę się nie wybieram. Wyniki portalu pokazują, że takich jak Pan (na szczęście) jest więcej. Przede wszystkim jednak dziękuję za to, co Pan napisał. Doskonale pamiętam sytuację z Włókniarza i wiele podobnych. A hejterom to się trochę dziwię. Jeśli mnie by ktoś irytował to nie traciłbym prądu, tylko zajął się czymś innym. Jest jednak spora grupa, która twierdzi, że nie czyta, ale robi to, a potem ma pretensje do całego świata. Wesołych Świąt Wszystkim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|18)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
świerku

W jednym ma pan rację - zdecydowana większość kibiców żużla nie ma najmniejszej ochoty psuć sobie świątecznego nastroju nazwiskiem Ostafiński, które kojarzy się ze wszystkim co po prostu marne, liche i przewidywalnie schematyczne, niestety bazując na tych najgorszych wzorcach, rodem z rynsztokowej prasy. Nagiąć coś, przejaskrawić, walnąć sensacyjny tytuł, wpleść plotkarskie info (z ulubionym "mówi się, że..."), sprowokować kogoś - byle zantagonizować kibiców, działaczy, środowisko. I czekać. I patrzeć jak sypią się odsłony, czas spędzony na stronie (czym następnie tradycyjnie się pochwalić). Nie Ostafińskiego to wina o tyle, że nie on się sam zatrudnił. Każdy wiedział co prezentuje. Przecież ten sam syf produkował w PS. Zatrudnił go Górzny z wp. Ostafiński spełnia swoją rolę. Dopóki będzie potrzebny, będzie ją spełniał. To już tylko kasa, na etykę czy jakąkolwiek moralność nie ma żadnego miejsca. To widzimy nie dzisiaj, ale na co dzień - wtedy, kiedy wysyła zawodnika do psychiatry, albo w Wigilię jego portal ładuje na główną stronę zdjęcie Tomasza Golloba z podpisem "Zrobił więcej niż ci, co zginęli pod Smoleńskiem". Swoją drogą ciekawe, czy pan Tomasz, na którego największego przyjaciela kreuje się pan Ostafiński, był szczęśliwy z takiego wykorzystania swojego wizerunku? Pewnie nie, skoro zdjęcie zniknęło. I to jest codzienność pana Dariusza na wp. Szkoda gadać. Wesołych Świąt wszystkim, i nie dajcie się zmanipulować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|3)
blokuj
Komentarz usunięty
ADITRN

Jak nie na emeryturę to rentę chociaż, bylebyś dał sobie spokój :) pozdro Magic i Torres, niech inni pójdą ich śladem :) marnym podróbom dziennikarzy mówimy NIE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
elvis

Piszesz ze trafil z info o czewie.
Ale o tym pisali kibice.Wiec info nie bylo nowoscia.
Nastepne 3 info n pierwsza strone to gdybanie i pudelek w czystej postaci.Z krzykliwym tytulem tak zeby byly otwarcia.Piszesz o wiedzy w temacie.A 10 lat temu on nie wiedzial co to za sport.Pisal o pilce takie same bzdury jak teraz o zuzlu....w kuluarach mowi sie....podobno ale nie na pewno itd.
Jak myslisz,dlaczego coraz wiecej klubow i zawodnikow odmawia jemu wywiadow i informacji?
A jedynymi osobami na ktorych opini sie podpiera i tworzy art.
to ludzie oderwani czesto od rzeczywistosci,a swoimi slowami chcacy zalatwiac swoje prywatne porachunki z klubami czy zuzlowcami.
Jak ktos nizej pisal,czesto zmysla zeby sciagnac usera pod art. a tezy sa zaopatrzone w pytajniki lub zdania pytajace a nie twierdzace.Zawsze za jakis czas moze napisac....pisalem o tym itd.
Tyle ze czestotliwosc trafien slaba.Wiec albo piszemy o faktach albo pudelek na SF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.