Dyskusja

W hicie Bayern Monachium rozbił Borussię Dortmund, trzy gole Roberta Lewandowskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Polski napastnik Robert Lewandowski strzelił trzy gole w meczu Bayernu z Borussią Dortmund (6:0). To miał być hit Bundesligi, ale do przerwy wszystko już było jasne, kiedy piłkarze z Monachium zdobyli pięć bramek.

obejrzyj wideo

Roxo

nie ma znaczenia to jest typowa "9" więc jego rola to dostawianie nogi do wypracowanych sytuacji ale nie tylko dużo też sam kreuje akcji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
urban60

Wg mnie może i dobrze kombinujesz , proponuję zaoferuj swoje usługi Realowi Madryt , bo w Bayernie Robert zajął ci miejsce , i będziesz tylko sobie dokładał i żył jak pączuszek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.