Wątek dotyczący artykułu

KGHM Zagłębie - Jagiellonia: niemrawy lider pokonany w Lubinie

KGHM Zagłębie Lubin wygrało 1:0 z Jagiellonią i wskoczyło do górnej połowy tabeli Lotto Ekstraklasy. Lider zaprezentował się fatalnie w pierwszej połowie i zapłacił za to karę.

przeczytaj cały artykuł

Gervasio

Od dłuższego czasu wyniki meczów w naszej lidze są dziwnie podejrzane. Po tym meczu widać jak to Jagiellonii zależy na mistrzostwie. Mecz do wygrania, 6punktów przewagi i spokój to jakieś dziwne 1:0.. Okiem zaangażowanego kibica niby wszystko ok, ale patrząc na to bardziej z boku to.. i jeszcze Legia, 10 porażek w sezonie już a nadal szansa na mistrzostwo. Już daaawno nie oglądam tego dziadostwa, lepiej iść pobiegać.. ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.