Wątek dotyczący artykułu

Derby dla Torunia. Glenn "Wielki" Cosey zastrzelił Anwil!

Derby nie zawiodły. Wynik długo był sprawą otwartą, ale w końcówce sprawy w swoje ręce wziął Glenn Cosey. Jego seria trójek sprawiła, że Polski Cukier Toruń pokonał Anwil Włocławek 89:80.

przeczytaj cały artykuł

elking

Caly mecz wyrownany anwil z reszta wiekszosc czesc prowadzil malo ale prowadzil a wy piszecie ze zasłużone zwyciestwo torunia haha mecz byl na styku i szalone 3 trojki zalatwily sprawę a pozniej nie starczylo czasu. Torun i tqk raczej odpadnie w 1/4 bo rosa im nie lezala nigdy a w dabrowie jest ich byly trener ktory ich rozpracuje bo jest mistrzem obrony.przewaga parkietu w przypadku klubu z torunia to żaden atut bo atmosfera i akustyka hali sa tragiczne. Hosley jak włączy swoj Level na play off to nawet Stelmet bedzie mial ciezko