Wątek dotyczący artykułu

Ważne słowa Siergieja Sirotkina. Robert Kubica nie sabotuje Williamsa

Siergiej Sirotkin odrzucił sugestie, jakoby Robert Kubica miał sabotować rozwój tegorocznego samochodu Williamsa. - Znam go. To dobry człowiek - powiedział rosyjski kierowca.

przeczytaj cały artykuł


sidomen

Nie rozumiem dlaczego Polak,czyli ty(chyba ,że nim nie jesteś)uniża osiągnięcia Kubicy,który jest Polakiem(nie pół Włochem)i robi to jeszcze na polskim portalu..? Poza tym chyba zapomniałeś,jak Robert jeździł kwalifikacje.. wypuszczali go na sam koniec,na jedno idealne okrążenie i on to robił,na sprzęcie jaki miał. Tylko najlepsi kierowcy tak potrafią,więc przestań pitolić ,że nic nie osiągnął,bo to nie ma nic wspólnego z nim. Czy ktoś tu wypisuje ,że Kubica to najlepiej tytuowany kierowca w historii ? Na c#uj wciąż wypisujesz,że wygrał jedno GP przez przypadek? Typowe zachowanie zazdrośnika albo ułomka. Tak jak inny debil wciąż wypisuje,że Lewy to cienias ,bo tylko na piłkę czeka,aby strzelić. Wy głąby się jakoś umawiacie na ten hejt ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.