Wątek dotyczący artykułu

Puchar CEV: Biełogorie Biełgorod w roli surowego nauczyciela. Ziraat Bankasi Ankara zmiażdżony w finale

Siatkarze Biełogorie Biełgorod zdemolowali w pierwszym meczu finałowym Pucharu CEV zespół Ziraatu Bankasi Ankara. Turecka drużyna, z Dawidem Konarskim i Bartoszem Kurkiem w składzie, poległa w trzech setach, po zaledwie 66 minutach gry.

przeczytaj cały artykuł

Boguś L.

Poziom gry Konara w ostatnich meczach musi martwić, podobnie jak coraz lepsza gra Kurka. Oby tylko Vital się na to nie nabrał, Monte kompletnie nie jest potrzebny tej kadrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olwap

Dlatego ja uważam że Konarskiego w ogóle nie powinno być w kadrze na Ligę Narodów - nie obchodzi mnie, że jest doświadczony, ograny itd. Konarski dobrze się zapowiadał, wiązałem z nim duże nadzieje - ale od paru lat przekonałem się że to nie jest siatkarz na poziom mistrzowski - i co najważniejsze nigdy się takim nie stanie (według mnie). Ok, Muzaj czy Kaczmarek też jeszcze takimi siatkarzami nie są i nie wiadomo czy będą ALE - oni mają szansę się takimi stać. Konarski według mnie nie. Konarski w kadrze może być - ale nie chciałbym żeby był nr 1 na ataku podczas MŚ - bo musimy budować drużynę pod Tokio 2020 - i nie ma opcji żeby Konarski był nr 1 w Tokio, przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam, jest na to za słaby. To dobry, solidny siatkarz - idealnie może pełnić rolę zmiennika - ale jeśli w Tokio chcemy mieć aspiracje medalowe no to sory ale nie z Konarskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bartiksm

Kurek wraca na pozycję atakującego w kadrze więc jeśli jakimś cudem udałoby mu się wrócić do dawnej formy to zdecydowanie lepsza opcja niż Konarski, który raz że nie ma wybitnych warunków a dwa, że pewnego poziomu nie przeskoczy i może być co najwyżyej zmiennikiem chociaż optymalnie byłoby postawić na czwórkę Schulz, Kaczmarek, Muzaj, Bociek i niech walczą o skład.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.