Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga kobiet: ogromne emocje w Szczecinie. Zdecydowała jedna bramka

Bardzo duże emocje towarzyszyły spotkaniu w PGNiG Superlidze pomiędzy SPR Pogonią Szczecin a MKS-em Perłą Lublin. Ostatecznie gospodynie przegrały ten mecz 28:29. Zdecydował ostatni rzut, który na 3 sekundy przed końcem wybroniła Weronika Gawlik.

przeczytaj cały artykuł

Raf1

Dość dobry mecz w wykonaniu naszych, może trochę słabszy przyjezdnych i wynik jest taki a nie inny. Spodziewałem się podobnego łomotu co w pierwszej rundzie, a tu miła niespodzianka. Szkoda straconej szansy bo naprawdę można było zgarnąć pełną pulę.
Z około boiskowych kulis dotyczących MKS-u. (zapraszam kibiców z Lublina do odniesienia się:) )
1) Dagmara Nocuń - nie dość że dobra zawodniczka, to jeszcze śliczna dziewczyna. Miałem okazję podziwiać z bardzo bliska jej urodę i jestem pod wrażeniem
2) Gabrijela Besen - Dlaczego nie grała i w ogóle nie przyjechała do Szczecina? Troszkę się zawiodłem bo miałem nadzieję przekonać się na własne oczy o jej nieprzeciętnych umiejętnościach
3) po meczu trener Lis wziął na rozmowę Patrycję Nogę. Ciekawe o co mogło chodzić, ktoś wie? Bo chyba nie o ewentualny angaż u was:) Słyszałem że Drabik was opuszcza, ale ponoć wraca Szarawaga więc temat koła macie chyba rozwiązany. Poza tym z całym szacunkiem do Pati, to chyba jeszcze nie ten poziom
4) naprawdę cieszycie się że Królik przechodzi do was? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mistrz z Lublina

Ad. 1 - to prawda, dodatkowo śledź stronę klubową Montexu, to zobaczysz szersze oblicze ,,szalonej dziennikarki'' Dagi
Ad. 2 - z choinki właśnie się urwałeś? przecież ona już dobry tydzień po operacji, następny sezon raczej na stratę, no może od stycznia wróci do treningów
Ad. 3 - porozmawiać zawsze można
Ad. 4 - ja się nie cieszę bo to nie poziom na miarę naszego klubu (ale od kilku lat staczamy się w dół, więc dla niektórych kibiców z Lublina może to być wzmocnienie) - na polską ligę może starczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
oli

1) Dagmara to chyba najbardziej pozytywnie zakręcona zawodniczka z obecnej kadry. Poza filmikami w roli dziennikarki Daga polecam filmik z szatni po meczu z Kumanovo.
2) Gabi Besen tak jak pisał Mistrz zerwała wiązania i przechodzi rehabilitację w Chorwacji.
3) Drabik nie musi być jedyną obrotową która nas opuszcza.
4) Cieszyłbym się jakby to była zawodniczka do rotacji, a pierwszym wyborem była Janiszewska.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Grieg

"po meczu trener Lis wziął na rozmowę Patrycję Nogę. Ciekawe o co mogło chodzić, ktoś wie? Bo chyba nie o ewentualny angaż u was:) Słyszałem że Drabik was opuszcza, ale ponoć wraca Szarawaga więc temat koła macie chyba rozwiązany. Poza tym z całym szacunkiem do Pati, to chyba jeszcze nie ten poziom"

Patrycja gra w Szczecinie już pięć lat, ale chyba wciąż jest bardziej potrzebna tam niż w Lublinie, chyba że Pogoń jest już po słowie z jakąś inną kołową (po odejściu Szczeciny w odwodzie pozostaje jeszcze tylko Urbańska). Inna sprawa, że można ją także przekwalifikować na rozegranie, gdzie występowała jako juniorka Conrada ;).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Raf1

Serio, serio :) Chyba mam prawo nie wiedzieć? Nie jestem kibicem Lublina, tylko Pogoni więc nie śledzę na bieżąco info o MKS-ie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Costaa23

Pytanie mam a jak byś się czuł jakby w Szczecinie były by tylko 2 skrzydłowe i tak powiedzmy od 1.5 roku Zawi lub Asior grały by na przeciwnym skrzydle bez zmiany mecz w mecz?? nie cieszył byś się z zawodniczki okej "solidnej" jeśli mała by przyjść do klubu??
Co do Patrycji co by tu powiedzieć zarobiła postęp fakt może nawet charakterem gry w ataku przypomina Drabę ale ciężko mi ją widzieć w Lublinie, dla mnie osobiście nie ten profil kołowej.

| Odpowiedz
blokuj
Raf1

"Co do Patrycji co by tu powiedzieć zarobiła postęp fakt może nawet charakterem gry w ataku przypomina Drabę ale ciężko mi ją widzieć w Lublinie, dla mnie osobiście nie ten profil kołowej" - uwierz, że mi też:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.