Wątek dotyczący artykułu

Dzieje się w Słupsku - nowy zarząd, wizyta prezesa PZKosz. 1. Liga coraz bliżej

W ciągu ostatnich kilku tygodni regularnie docierają do nas informacje z obozu STK Czarnych Słupsk, dotyczące reaktywacji koszykówki w tym mieście. Ostatnie wydarzenia w klubie powodują, że start STK Czarnych w 1. lidze jest coraz bardziej realny.

przeczytaj cały artykuł

Marecki CS

Też to chciałem napisać, ale doszedłem do wniosku, że i tak nie ma sensu tego tłumaczyć, bo niektórzy niektórych spraw nie tyle nie potrafią, co po prostu nie chcą zrozumieć! Najlepszy przykład poniżej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

Być może tak, bo nic nie jest wykluczone. Nie wiem czy wszyscy, ale na pewno duża większość z nich ma własne biznesy, więc raczej na chleb im nie zabraknie, jeśli funkcję w zarządzie będą pełnić pro bono.
A co do Lisztwana, przecież on był trenerem, więc wątpię żeby miał jakiś wpływ na to co się działo "za biurkiem". Chociaż patrząc teraz z perspektywy czasu na to co się działo w klubie, to wszystko jest możliwe i być może jestem w błędzie. Inna sprawa, że gdyby faktycznie miał coś na sumieniu, to już dawno by się wycofał - razem z "Twardym".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.