Wątek dotyczący artykułu

Motor - Orzeł: Znane zestawienia na hit Nice 1.LŻ. Australijczycy na ławce (składy)

Do niezwykle interesującego starcia dojdzie w niedzielę w Lublinie na początek Nice 1. Ligi Żużlowej - Speed Car Motor podejmie Orła Łódź. Kierownictwa obu drużyn przedstawiły składy awizowane na to spotkanie. Brakuje w nich Australijczyków.

przeczytaj cały artykuł

Winnetou_Lbn

Ciekaw jestem czy nastanie kiedyś na tym forum zgoda między forumowiczami bo człowiek tu wchodzi z nadzieją na przeczytanie wymian zdań na poziomie a zamiast tego napotykają go pociski po klubach i między kibicami ;x Chyba zapominacie co niektórzy, że to jest żużel a nie piłka nożna i atmosfera powinna być nieco inna.. Dobrze, że na stadionie tego się nie spotyka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JarekLUBLIN

O to właśnie mi chodzi. Wchodzę na forum z nadzieją, że dowiem się czegoś o klubach. O rzeczach o których nie piszą na SF a jest ktoś kto jest blisko klubu i coś więcej wie niż inni i zdradzi jakaś ciekawostkę, a tu żeby coś normalnego przeczytać to człowiek musi tych bluzgów się naczytać. Ludzie gdyby nie Motor, Stal Rz., Stal G., Falubaz, Orzeł, Start ... itd. (można by wymieniać wszystkie kluby) to co byście oglądali tylko swoja drużynę? A z kim by jeździli skoro tak się nienawidzicie? Gdzie byłaby ta atmosfera kibicowania? Na wszystko Was proszę. OPANUJCIE SIE! Jeszcze się sezon nie rozpoczął a tiu już medale rozdane i teraz kłótnia kto miał rację. Przecież jesteśmy jedną wielką żużlową rodziną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Próżny trud. Nie wiem co w tych ludziach siedzi. Najchętniej przeczytaliby o bankructwie wszystkich klubów poza swoim, albo o powybijaniu się wszystkich zawodników poza swoimi. Najlepiej oglądać pogromy do 15-tu zamiast emocjonujących meczy. Ktoś coś z tego rozumie?? Co to ma ze sportem wspólnego? Jak moja drużyna ma pokazać, że rzeczywiście jest najlepsza skoro uznaję, że inne przekupują tylko sędziego, preparują tory, specjalnie powodują kontuzje zawodników, są beznadziejnie słabe, są z "ukrainy", "kresów", "śmierdzi w nich"?? To trzeba być pojeb.nym, żeby takie coś ciągle pisać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Montana

Chamstwo!!! prostactwo i buractwo to co najlepiej wychodzi tu poniektórym,zamiast rzeczowej dyskusji,dlatego normalni kibice unikają tego portalu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
luisso

Uwierz mi kolego że czasami naprawdę się nie da. Daję Ci słowo. A na chamstwo i k..estwo lekarstwa niestety nie ma !!!! Więc tylko w taki sam prostacki sposób czasami trzeba sobie nie pozwolić ubliźać. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.