Wątek dotyczący artykułu

Rafał Karczmarz otrzymał nowy motocykl od sponsora. Będzie szybki?

W czwartek Rafał Karczmarz otrzymał kompletny, nowy motocykl od firmy ICT Poland, która jest także jednym ze sponsorów Cash Broker Stali Gorzów. Dzięki temu junior nie musi martwić się o sprzęt i spokojnie przygotowywać do niedzielnej inauguracji.

przeczytaj cały artykuł

zecke

Do 15.30 na pewno nic się nie działo na stadionie, bo mam blisko. Nie było słychać. Po 15.30 widziałem busa Vaculika i jeszcze jednego, ale też cicho było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Dzięki Stalowcu :). Widziałeś busa Vaculika?
Myślałem, że sezon busowy się zakończył. :)
PS. Dzięki za info, mam "trochę km" ale słoneczko świeci więc może warto ruszyć dupsko i zobaczyć "podprowadzające" na torze :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Haszmen

Synu! Grzech obżarstwa.
Elegancko mówi się: "nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu" lub "łakomstwo". Ale Ale znana jest i dosadna nazwa: "obżarstwo i pijaństwo". Źródłem tego grzechu są słabości ciała. Wyrastają one z naturalnych, dobrych pragnień człowieka. Gdy zwracają się ku fałszywemu celowi, łatwo ulegają wypaczeniu. Dzieje się tak, kiedy zamiast zaspokajania prawdziwych potrzeb bytowych ulegamy zachciankom. Reklama zniewala złudzeniami, bo dociera wprost do instynktu i atakuje zmysły.
Jak walczyć z łakomstwem? Doceń modlitwę przed i po jedzeniu. Dziękuj Bogu, że masz co jeść i tym, którzy to przygotowali. Nie jedz między posiłkami. Unikaj wtedy widoku jedzenia. Konkretnie określ ilość i czas posiłków. Jeżeli to możliwe, nie jedz samemu. Niech stół będzie też miejscem spotkania, dialogu i dzielenia się z bliźnimi. Jeżeli jesteś zdrowy, zorganizuj sobie - nie tylko w Wielkim Poście - dzień o chlebie i wodzie w konkretnej intencji.
Niech Cię zawsze Bóg ma w swojej opiece, i niech uśmiech wciąż ozdabia Twoje oblicze.

| Odpowiedz
blokuj
47

No i miałeś rację :( nie przyjechali , ale za to obejrzałem wyścigi jak na SGP Vacul-KK-Szymon- Bartek-Linus .
Powiem tak :)) OGIEŃ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
speed_koleina

Qurna, a ja złapałem gumę i pomyślałem, że tą sąsiady z ZG zostawili gwoździe na drodze. Ehhhhhhhhhhh, może pan Jurek nagrał jakiś skrót i wrzuci mi na tablice link.

| Odpowiedz
blokuj
Petrus

Też tak sądzę. Mój nos czuje, że Rafał zrobi duży progres i zdobędzie w tym sezonie więcej punktów, niż Cyfer w dwóch sezonach.

| Odpowiedz
blokuj
Tomek z Bamy

Szkoda,ze Chomski nie stawial na Rafala od 16go roku zycia,tak jak stawial na Cyfera od konca 2011 roku(16 lat). Mysle,ze teraz bylby poziomem zblizony do Maksyma.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.