Wątek dotyczący artykułu

UFC 223: Joanna Jędrzejczyk przegrała po wojnie w stójce. Nieudany rewanż Polki w starciu z Rose Namajunas

Niestety, Joanna Jędrzejczyk poniosła drugą przegraną z rzędu w starciu z Rose Namajunas. Polka nie odzyskała tytułu mistrzowskiego, przegrywając w jednej z głównych walk UFC 223 jednogłośną decyzją sędziów.

przeczytaj cały artykuł

Gekon

Dlatego sportowcy pokroju Kamila Stocha są lubiani bo mają szacunek dla przeciwnika, są pokorni, nie kozacza przed kamerą. Ta pani to powinna już sobie odpuścić i skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej bo w Playu wygląda jak facet.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
złoto brody

Asia również jest w porządku osobą. Szanuje swoich fanów i dba o nich. Co do wypowiedzi przed walkami to również nie podoba mi się takie zachowanie, ale Ona po prostu nabijała sobie większą wypłatę dzięki temu. Arogancja, brak szacunku, wyzwiska i krzyki w kierunku swoich oponentek to po prostu szum medialny, dzięki któremu jest większy popyt na galę, więc i sama zawodniczka może zarobić więcej. Jak już pisałem wyżej, sam tego nie kupuję i nie pochwalam, ale nie można odbierać jej umiejętności i że jest świetną zawodniczką. Nie od tak zwykły zawodnika zostaję mistrzem UFC i broni go aż pięciokrotnie. Pozdro
ps. Zresztą skoki narciarskie, a sztuki walki to zupełnie dwa inne światy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Gekon

Przy tak pięknej niedzielnej pogodzie nie debatujemy czy większości się podoba czy nie bo szkoda nerwów jak piszesz. Jedno jest pewne, że np. Tomasz Adamek nigdy nie cwaniaczył przed rywalem a mistrzem był i bronił wielokrotnie, podobnie Darek Michalczewski. Ja przynajmniej odnoszę wrażenie, że kiedyś sporty walki były czymś więcej niż daniem rywalowi w ryja. Teraz promuje się kryminalistów, cwaniaków i tych co najgłośniej dra mordy. No ale lata temu rządził "miliard w rozumie" i "Wielka gra" a teraz papkę z mózgu ludziom robią g#wniane programy z cyklu "celebrity". To jak ludzie mogą wybrać coś co jest dobre skoro brak wzorców pokazujących jak korzystać z szarych komórek. A temat rzeka. Miłej niedzieli życzę:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Katon el Gordo

100 % racji. Kto jak na kogo spojrzał, w co się ubrał, w ilu reklamach zagrał, jak bardzo nawrzucał nie jest podstawą do oceny poziomu sportowego. To jest zwyczajny CYRK. Nie znoszę pajacowania, buńczucznych zapowiedzi i chamstwa.. Pokaż co potrafisz w uczciwej walce. Potem rozległ się pierwszy gong i w sportowej rywalizacji zobaczyliśmy kto jest lepszy. "JESTEŚ TAK DOBRY JAK TWOJA OSTATNIA WALKA…".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Cynik-Arogant

Drogi Kolego,walczyłem i wiem że nie koniecznie jest to coś złego.
To jest rodzaj psychologi.
Zauważ jak nieraz podczas walki cut man wali pięściarza w ryj by pobudzić w nim adrenalinę i agresję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.