Wątek dotyczący artykułu

Challenge Cup kobiet. Ardesen GSK - MKS Perła: porażka lublinianek, w rewanżu do odrobienia pięć bramek

W pierwszym spotkaniu półfinałowym Challenge Cup kobiet 2017/2018, zespół MKS-u Perły Lublin przegrał na wyjeździe z tureckim Ardesen GSK 23:28. W rewanżu polską ekipę czeka trudne zadanie, bo do odrobienia jest pięć goli.

przeczytaj cały artykuł

Observator

5 bramek do odrobienia - to jednak dużo !!!
Tym bardziej ciekawy i zacięty będzie rewanż na Globusie - niestety już w środę
b. ważny PP w Lubinie ! Będzie ciężko !
Nie oglądałem , nie słuchałem ale chyba : ilość karnych ? , słaba skuteczność niektórych Pań, zmęczenie ... inne ?
A co z Werą - czemu nie zagrała ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Montana

5 bramek to dużo i mało zależy jak się na to spojrzy.Słaba skuteczność,za dużo błędów własnych,gorzej w obronie generalnie cały zespół zagrał słabo.Na plus tylko Rosiak i jak dla mnie Januchta,bo jak zobaczyłem Ją w bramce to myślałem że będzie dramat.Taktycznie były przygotowane,analiza przeciwnika była już dużo wcześniej.Ale analiza a wykonanie zadań na parkiecie to dwie różne rzeczy.Co do Wery do końca nie wiadomo,czy ta zmiana była podyktowana powracającymi bólami kolana(dlatego nie zagrała na kadrze ostatnio),i trener nie chciał ryzykować,czy po prostu Lis postanowił dać Januchcie szansę biorąc pod uwagę terminarz, w to raczej wątpię,Wera weszła tylko raz na karnego. Powtórkę meczu możesz zobaczyć na youtube,i sam na chłodno przeanalizujesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.