Wątek dotyczący artykułu

GKM - Włókniarz: "Remis jest jak przegrana, ale nie róbmy paniki" (komentarze)

MRGARDEN GKM Grudziądz zremisował na własnym torze z forBET Włókniarzem Częstochowa 45:45. Na pomeczowej konferencji trener Robert Kempiński nie krył niesmaku z wyniku. Prosi również kibiców o cierpliwość.

przeczytaj cały artykuł


Zawodzie Rules

W pierwszym meczu sezonu nie zawiódł Lindgren, Madsen i Miedzinski. O pierwszych dwóch nie ma co wspominać. Za to Miedziak 2 piękne gleby - trzeba mu oddać honor ze jedna z pomocą Lindbacka. Na szczęście nikogo ze sobą nie zabrał. Jeszcze tylko 13 meczy trwogi czy nie skasuje kolegi z drużyny ( plus ewentualne Play-off na co jest szansa jeżeli mu się nie uda załatwić swojego )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgkm

mi się po prostu zdaje że miedziak chciał w tym sezonie odejść od gleb ale kiedy już naszła szans ze strony lidbacka który wchodził pod niego to miłość do tej dyscypliny zwyciężyła. Po glebie poczuł taki przypływ emocji ze w kolejnym biegu postanowił wyłożyć się już sam XD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tony 76

Po takim dzwone jaki zaliczyl Miedziak nie jedna panna zuzlowa nie wyjechala by juz do konalca zawodow. Mial pecha po prostu przy pierwszym upadku bo trafil na kolo Pieszczka. W drugim biegu po prostu go obrozilo bo tor w Grudziadzu to g....o i nie ma sie na czym zaprzec jak jest polany. Drugi upadek wynikal z tego, ze Miedziak byl po potqznym dzwonie. I tak jechal niezle i wwalecznie. Zreszta jak.Miedziak i Toffik pojada w piatek na normalnym torze zrobia spokojnie.po 8-10 punktow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.