Wątek dotyczący artykułu

Kibice Get Well zniszczyli sektor w Gorzowie. Stal liczy straty i wysyła pismo!

Podczas meczu w Gorzowie kibice Get Well rzucili krzesłkiem w Krzysztofa Kasprzaka. Teraz może okazać się, że toruńscy fani mają na koncie więcej grzechów. Stal właśnie sporządziła protokół odbioru sektora gości. Szkody są znacznie poważniejsze.

przeczytaj cały artykuł

Artysta_KombinATor

Małe sprostowanie
Na sektorze część krzesełek była połamana już wcześniej tak że jak by je lekko ruszyć to by poodpadały(sam widziałem przynajmniej ze dwa takie).Nie chciał bym atakować klubu z Gorzowa ale to trochę wygląda jak próba naprawienia sobie sektora za nasze pieniądze,bo 30 krzesełek to my na pewno nie popsuliśmy.
Pozdrowienia dla kibiców Stali,i do zobaczenia w Toruniu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artysta_KombinATor

Do tyłu ile wyrwali czyli chyba dwóch albo 3 :) .
A tak zupełnie serio chodzi mi o to że niektóre krzesełka były połamane już w momencie gdy wychodziłem na sektor.Może tu nawet nie być złej woli Stalowców i po prostu nie sprawdzali stanu krzesełek po sezonie,ale tego zwyczajnie nie wiem.Po prostu z tego co widziałem i jeszcze jeden z przedmówców to 30 wydaje się zawyżoną liczbą bo po za tym rzuconym krzesełkiem ni i może jeszcze jednym wyrwanym nie widziałem innych aktów wandalizmu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic z Toruniaxxx

Mam takie samo zdanie. Te 30 znisczonych krzesełek to jakaś abstrakcja. One w wiekszości były juz w słabym stanie. Zmora musi przedstawic zdjęcia przed i zdjęcia po meczu.
Musze przyznać , że samo wyłapanie delikwenta były zrobione w spokojny i wyważony sposób, pomimo tego , że byłem na meczu nie widziałem żeby kogos zatrzymano,widocznie zrobiono to dosyć dyskretnie już po meczu. Wejście Policji na sektor w czasie meczu niczego dobrego by nie przyniosło. Na rzucanie czymkolwiek w kogokolwiek nie ma przyzwolenie choć trzeba przyznać , że KK prowokuje a to też nie jest potrzebne.
Wogule media wyolbrzymiaja i szukaja sensacji, ja oceniam ten mecz jako spokojny(oprocz niesczesnego krzeselka) a czytajac SF mozna odniesc wrazenie , ze działy sie tam jakies dantejskie sceny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
zgryźliwy

Ach ci toruńscy kibice.... 30 krzesełek zniszczonych (bo słabe były), jedno rzucone na tor i mecz spokojny. To jak w waszym wykonaniu wygląda mecz niespokojny ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
STAL GORZ

- Czasami tak bywa, że w grupie znajdą się jakieś czarne owce. Kibice z Torunia zachowywali się przez cały mecz bardzo dobrze. Z tego miejsca już teraz zapraszam ich na kolejne spotkanie do Gorzowa - podsumowuje prezes Zmora.
I gdzie tu jest coś złego napisane na Toruń

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.