Wątek dotyczący artykułu

Frekwencja na stadionach żużlowych: 1. kolejka dla Sparty, pełne stadiony w Nice 1.LŻ

12 474 widzów - takim zainteresowaniem cieszył się mecz pomiędzy Betardem Spartą Wrocław, a Fogo Unią Leszno. Niewiele mniej fanów przyszło na spotkanie w Gorzowie. Z frekwencji z pewnością mogą być zadowoleni działacze klubów z Nice 1.LŻ.

przeczytaj cały artykuł

Mistrz z Lublina

Ale bzdury....
w Lublinie jest w tym sezonie 8200 krzesełek, a nie widzów! ludzie stali na koronie wzdłuż całego toru - 3 a niekiedy i 4 rzędy + ludzie siedzący na barierkach (jak ja) - ok. 12 000 było, bo już w sobotę sprzedali te 8200, a w niedzielę gdy część ludzi z Łodzi przyjechała na mecz 1,5 godz. przed rozpoczęciem i nie mieli biletów wyszedł do nich ktoś z ochrony i powiedział, że nie ma biletów a i tak wpuścili ponad 2 tys. za dużo (co więcej dochodziło do awantur bo nie wpuszczali 30 min przed meczem ludzi posiadających bilety!)
Panie Gałęzewski niech Pan obejrzy zdjęcia z meczu i się nie kompromituje bo można zaniżać bądź zawyżać widownie (jak Pan to robił wielokrotnie na meczach piłkarek ręcznych z Gdyni), ale są pewne granice przyzwoitości (gdy np. widownia jest o 1/4 czy nawet 1/2 większa niż podawana)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mpaolo

Co racja to racja. Bylo grubo grubo luda ponad 10 tysi. Autor artykułu nie patrzył na kibiców tylko podał statystykę stadionu. Na drugi raz proponuję mu trochę bardziej przyłożyć się do artykułu a nie stwarzać tutaj fałszywą fantastykę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mpaolo

W sumie to masz rację. Lepiej trzymac się tego co obowiazuje w przepisach.;) My swoje i tak wiemy. Dodam tylko że spora liczba osób w tym także moi znajomi w dzień zawodów odeszła od kas z niczym i została im tylko transmisja. Teraz z tego co wiem już wczoraj kupowali bilety na Gniezno. Nie wiem czy do soboty jeszcze cos zostanie, no chyba ze w kasie.

| Odpowiedz
blokuj
mpaolo

W ten weekend będziemy mieli znów komplet. Co niektórym spóźnialskim znów zbraknie biletów i zostanie tylko transmisja.

| Odpowiedz
blokuj
mpaolo

Myślę że na kasę klub nie narzeka i znając naszych kibiców to do konca sezonu bedzie u nas tak ciasno na stadionie.:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.