Wątek dotyczący artykułu

Paweł Kapusta: Jak dobrze żyć w kraju nieomylnego prezesa (Bońka)

PZPN można tylko klepać po plecach, ewentualnie głaskać. Mówienie o błędach traktowane jest przez działaczy - z prezesem Bońkiem na czele - jak wypowiedzenie wojny. Niektórzy mogliby spuścić trochę powietrza, bo niebezpiecznie oderwali się od ziemi.

przeczytaj cały artykuł


OSKAR_B

Nie można Z.Bońkowi odmówić tego, że dobrze sobie radzi jako prezes PZPN-u i był jak na polskie warunki ,,piłkarzem wybitnym". Jednak trzeba też umieć wytknąć panu B.narcyzm i zachowania grubiańskie. Przykro mi to mówić, ale coraz bliżej panu Z.Bońkowi do Tomasza ,,Wybitnego Reprezentanta" Hajty, który kiedyś powiedział, że od dziecka marzył, aby grać w Schalke(jakby powiedział, że w MU, Realu Madryt czy FC Barcelonie to pełna zgoda, ale gdzie w 1980 roku 8-latek z Makowa Podhalańskiego słyszał o Schalke?) albo jak nabijał się z Dawidowicza na MME zapominając jak Pauleta zrobił z niego ,,wiatrak" na MŚ w 2002 roku niż do człowieka, który po Listkiewiczu i Lacie wyprostował pewne sprawy w PZPN. Dziewczyny grają w coraz lepszych klubach (Kiedrzynek, Pajor, Sikora), poziom żeńskiej ekstraklasy z roku na rok coraz bardziej rośnie, ale pan Z.B. wszystkie kobiety tak jak swoją ,,własną, prywatną" małżonkę zamknąłby w domu przy ,,garach''. Wstyd panie prezesie, po prostu wstyd, bo nawet nie umie pan uderzyć się w pierś. Zamiast siedzieć na twitterze i filozofować, trzeba było zapewnić tym młodym dziewczynom co grają za 1/10 wynagrodzenia byle jakiego kopacza z męskiej ekstraklasy, gdzie Hiszpan z III ligi robi co chce z polskimi ,,gwiazdkami", godne warunki do trenowania i odpowiedni transport. Nie chcę rozwodzić się o różnicy pensji, bo nie tylko w Polsce sportowcy mężczyźni zarabiają lepiej od swoich koleżanek, ale jednak dajmy tym dziewczynom jedno-w miarę godne warunki, aby reprezentować Polskę. Do tych godnych warunków zalicza się odpowiedni transport na mecze, treningi, zgrupowania. Dlatego pełna brawa dla Was dziennikarze, że nagłośniliście temat, bo zaraz pojawią się panowie: Borek i Hajto i zaczną bronić swojego kolegi-prezesa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
henryabor

Narcyzm, grubiaństwo i ...zwykle chamstwo. Przy tym Boniusia dopadła andropauza i często zdarza mu się najzwyczajniej bredzić. Szczęściem dla niego, że prezesi w erze Lewandowskiego.Jednak „nie gorszy od Messiego’ niebawem się skończy i Boniusiowi opadnie. Tym bardziej, że pasek od gaci nosi coraz niżej, bo 'brzuch działacza', wadzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.