Wątek dotyczący artykułu

Polonia - Wybrzeże: Kędziora i Żentkowski nie skusili się na zmiany (składy)

W sobotę Zdunek Wybrzeże Gdańsk zmierzy się na wyjeździe z Euro Finannce Polonią Piła. Poznaliśmy już składy obu drużyn na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

Krzysiu Okupski

Serio chcesz gwizdać na swojego zawodnika ? może i jest troche powalony ale za to mega ambitny. Ja coś czuje że nas w niedziele zaskoczy bo wczoraj był dość szybki na treningu. Świst mu pokazywał co i jak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Earthix

Staniszewski szybki? Haha chyba na tle własnego cienia :) Kolego on w Pile sobie robi tylko wrogów w kibicach nawet w komentarzach publicznych o których może słyszałeś :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
IGOR GKS

my też mamy statystę Kossakowskiego jaja mu całkiem w tym roku powiązało i ta jego masa jak by w kebabie pracował ale gwizdać na niego nie zamierzam , pytanie mam tylko gdzie byli trenerzy lekarz i dietetyk sportowy przez zimę każdy zbija wagę aż do przesady a ten 10 kg w górę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
antyrzeszow

Kossakowski jest na diecie tłuszczowej dlatego tak wygląda i widać nie zadziałała. A tak poważnie to sie nad tym samym zastanawiałem gdzie była kadra jak on trenował bo wygląda niedobrze co z tego ze silniki z najwyższej półki jak tak ciężkiej dupy nie uciągną,trzeba wysłać go na sale treningowa i na dietę cud możne będzie dobrze bo w przyszłym sezonie skończy karierę bo nikt go nawet do 2 ligi nie weźmie na seniorkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.