Wątek dotyczący artykułu

Pieszczek będzie mieć rozmowę wychowawczą. GKM uważa, że go poniosło

Krystian Pieszczek po meczu z forBET Włókniarzem Częstochowa ostro zaatakował Adriana Miedzińskiego. Działacze MRGARDEN GKM-u nie są zachwyceni wypowiedzią swojego żużlowca. Będą z nim o tym rozmawiać.

przeczytaj cały artykuł

Raf123 -GKM DMP 2027

A było tak. Pan Zbyszek zapalił cygaro i powiedział dajcie mi tu Kryche. Krystian wszedl do gabinetu. A na to Pan Zbyszek; Aleś mnie tu Krystian zaimponowaleś. No , no daleś popalić temu Miedziakowi.
Krystian: Panie prezesie poniosło mnie trochę
Pan Zbyszek: wiem wiem, mnie tez ten Miedziak wnerwia, co start to dzwon! A bandy za darmo nie sa prawda ?
Krystian: No prawda Panie Prezesie !
Pan Zbyszek: to leć tam Krystian potrenować , bo z kim to jedziemy teraz ?
Krystian: teraz Panie Prezesie to juz moze Pan wpisac dwa punkty dla GKM. Mamy w kolejce Falubaz.
Pan Zbyszek; kogo ?
Krystian: Zgrzeblarki Zielona
Pan Zbyszek: aha, aha no Krystian weź tu sobie cygarko do domu, wiesz cm to 55 $!
Krystian: jestem zaszczycony
Pan Zbyszek: aha gdyby tam pismaki coś weszyly, szczegolnie ten Ostaf, to powiedz ze wiesz byla rozmowa i wiesz cos tam sobie uswiadomiles! Haha ale tego Miedziaka to pojechales !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Raf jak zwykle na topie!
Oczywiście tak było!
Zbyszek wezwał Krystiana i mówi tak:
"Wiesz Krycha, że robię w żużlu na wysokim stołku i trochę mi zepsułeś PR... W związku z tym informuję cię co nastąpi! Dzwonię do Ostafa i walę kit, że dostałeś opierd..l... Ty się nie wypowiadasz już na ten temat. Jakby co to wersja jest taka, że dostałeś po łbie za te gadki! Swoją drogą to muszę przeforsować przepis o obowiązkowych psychotestach dla zawodników przed każdym meczem, a wtedy Włókniarz zawsze będzie jeździł z Lyagerem... " Sorry Krycha, ale taka będzie oficjalka! Leć i przygotowuj się na Ostrów wel Zielona Góra..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.