Wątek dotyczący artykułu

Jędrzejak kiedyś dał słowo, że nie pojedzie przeciwko Ostrovii. W niedzielę je złamie

Tomasz Jędrzejak pochodzi z Ostrowa, choć podczas kariery dłużej reprezentował barwy wrocławskiej drużyny. Teraz jest w Stali Rzeszów i po raz pierwszy przyjdzie mu pojechać przeciwko klubowi z rodzinnego miasta.

przeczytaj cały artykuł

michuOsw

Tu nie chodzi o to, że Ogór pojedzie przeciwko nam. Chodzi o to w jaki sposób podpisał kontrakt z Rzeszowem. Tutaj jest cały niesmak w Ostrowie i ludzie mu tego szybko nie zapomną... Było poruszone niebo i ziemia żeby zapewnić Tomkowi to co chce finansowo, a postąpił poprostu chamsko. Rozumiem większy pieniądz i tak dalej, ale tak się poprostu nie robi. Mógł iść odrazu do Nawrockiego i by nie było takiego tematu głośnego jak jest teraz. Tyle w niedziele jedziemy powalczyć bez ciśnień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michuOsw

Kolego ja Was nie obrażam więc mając choć odrobine szacunku dla rywala nie obrażaj też innych. Nie każdy jest taki sam że skacze do gardła na forum nie bywając wgl na stadionach, więc odpuść.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michuOsw

Jeśli dla Ciebie to zachowanie nie jest powodem to ja Ci życzę kiedyś takiej sytuacji. A i przypominam o Braciach Lampartach jak się kotłowało na forum więc nazywając nas "burakami" sam siebie tak oceniasz. Mimo wszystko pozdrawiam i nie mam ochoty na dziecinade tylko na merytoryczną dyskusję na temat jeśli już.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.