Wątek dotyczący artykułu

Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno: W Lublinie za wcześnie na zmiany? (zapowiedź)

Już w niedzielę Speed Car Motor Lublin podejmie Car Gwarant Start Gniezno (godz. 14:45) w ramach 2. rundy Nice 1. Ligi Żużlowej. Czy po remisie z Orłem Łódź nadszedł czas do zmian w lubelskiej ekipie?

przeczytaj cały artykuł

AMON

ŻE CO ? Komplet publiczności w Lublinie na "2 ligowców z gnizna " nie to nie może być prawda he he he :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cezariusz

Lubimy Start, a podczas meczów w Gnieźnie spotykamy się z życzliwym przyjęciem. Frajerzy, którzy nas tu atakują albo nie mają odwagi tego manifestować, albo nie chodzą na żużel. Obstawiam to drugie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cezariusz

Nie projektuj winy na tych, których sam od dłuższego czasu prowokujesz do tego. Przecież to wygląda z Twoje strony tak: "Hej lublinianie, jestem z Gniezna, jestem p.....y, a wy jesteście zerami, co wy na to?!" Zacznij analizę sytuacji od siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
BartekS

Niestety analiza czegokolwiek przez człowieka, który ukrywa się pod pseudonimem AMON i zapewne kilkom innymi na SF wykracza poza jego zdolności. Obok Nihgtmare, który jak mniemam jest jego klonem to jedyne osoby z Gniezna, które na forum SF toczą z Lublinem wojnę.
Mecze obu zespołów budzą duże emocje, co chociażby widać po ilości sprzedanych biletów, w chwili obecnej na stronie jest ich do kupienia już mniej niż 400. Do zobaczenia jutro na torze, który wszystko zweryfikuje.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Zgadza sie. Kiedys kibice z Gniezna scisneli posladki i moglismy ogladac GP w Bydogoszczy siedzac na laweczce, a nie stojac. Amon i nightmare, byc moze to ta sama osoba, strasznie im psuje reputacje. Z drugiej strony w Rzeszowie i Ostrowie tez sa takie typy. Nie wiem z czego to wynika.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

I znow komplet na MOTORZE .Tylko sie cieszyc , ze tyle wiary idzie na mecz nawet ,jak to napial zagorzaly kibic, na 2go ligowca z gniezna!!! Nazwy miast pisze sie z wielkiej litery.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.