Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 11, składy+dyskusje

multi 11 17-18

1. Rotacyjni B Buffon (Juventus) Donnarumma (Milan) Sportiello (Fiorentina) - O Godin (Atletico) Gimenez (Atletico) Bonucci (Milan) Chiellini (Juventus) Caldara (Atalanta) O/SP Florenzi (Roma) - SP Verratti (PSG) Vecino (Inter) Toreira (Sampdoria) 22*De Rossi - S Insigne (Napoli) El Shaarawy (Roma) (…)

przeczytaj cały artykuł

Przemysław M11

Do końca sezonu Multi 11 zostały rundy 27-31, czyli 5 kolejek.
Mija też 5 sezonów wielkiej przygody z Multi 11.
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy grali i wciąż grają w naszą zabawę.
Jednocześnie informuje o w pełni przemyślanej i niepodyktowanej kaprysem chwili decyzji o tym, że po tych 5 latach kończę prowadzić blogi z grą Multi 11.
Czasochłonność jest jednak spora, ja też lubię sporo liczyć, wprowadzać ręcznie.
Są to czasy, gdy mam więcej kanałów telewizyjnych gdzie mogę w weekend obejrzeć sport. Czas i finanse pozwalają też czasem gdzieś wybrać się na stadion. Do tego jest praca zawodowa (czasem w weekendy), trzeba myśleć poważniej o życiu osobistym.
Kumulacja tych czynników składa się na moją decyzję.
Jednocześnie jakby ktoś z Was, lub grupa osób dalej chciała poprowadzić ten projekt to proszę bardzo.
Obojętnie czy będzie to tutaj, czy na jakiejś stronce internetowej.
Proszę o uszanowanie mojej decyzji.
Pozdrawiam:
Przemek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aleksandar

Wielkie podziękowanie za czas który poświęcałeś w prowadzenie Multi , za wszystkie liczenie punktów , ciekawe pomysły oraz interesujące rozmowy. Niestety im człowiek starszy tym ma mniej czasu na wiele rzeczy - więc decyzję rozumiem i szanuję . Mam jednak nadzieję ,że zostaniesz na SF lub na jakieś stronce ponieważ z chęcią poczytałbym/popisał o piłce i sporcie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.