Wątek dotyczący artykułu

Junior Get Well czuł się jak na treningu. Wytłumaczył nieprzyjemne zdarzenie

Marcin Kościelski zdobył pierwszy punkt w karierze na Motoarenie, który pomógł drużynie Get Well wygrać z Betardem Spartą 47:43. - Podchodziłem do tego jak do treningu - podkreśla młodzieżowiec

przeczytaj cały artykuł

KSFZ

Jacus dał mu przed tym biegiem odpowiednie wytyczne. A rydzyki kolejny po ucieczce. próbie przekupienia gomoly kleks na honorze klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
apacz100

Dobrze pisze,co się czepiasz. Zobacz ten "upadek" raz jeszcze, i zobaczysz jak juniorek ładnie, delikatnie od połowy łuku przymierza się do dmuchanej .