Wątek dotyczący artykułu

Co za dramatyczna końcówka meczu w Radomiu! "Wygrał zespół, który był słabszy"

Takiego scenariusza nawet Hitchcock by nie wymyślił! Na 15 sekund przed końcem meczu z TBV Startem Lublin Rosa Radom przegrywała 68:70. Dwa rzuty wolne oraz szalona, dyskusyjna akcja, zakończona przez Michała Sokołowskiego, dały jednak triumf 72:70.

przeczytaj cały artykuł


method man

To już nawet nie chodzi o tą ostatnią akcję, dla przeprowadzania której nomen omen dodano specjalny czas dla sympatycznych radomiakow ( w Radomiu zegar przestawia się również w kwietniu jak się okazuje)) ale o cały szereg skandalicznych decyzji odejmujacych Lublinowi jakieś 12 pkt, no i oczywiście play offy. Jedna z smieszniejszych była ta,w której Lewis po przechwycie jest przywrócony na parkiet, a Białas gwiżdże..ofens))) Tuż po niej Lewis pyta się dlaczego i w odpowiedzi dostaje...technika))).Prawdopodobnie gdyby Radom wciąż nie wygrał dodano by następne akcje i sekundy etc,także nie ma co marnować nerwów, wiadomo kto tak naprawdę wygrał ten mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rotawirus

12 pkt wam zabrali? Czyli protesty Startu były zawsze słuszne, a Rosy zawsze niesłuszne? Wam też raz cofnęli zegar. Ja wiem, że kibic nigdy nie będzie obiektywny, ale darujmy sobie teorie spiskowe. PS - nie chciałbym, żeby ta trójka sędziowała Rosie w przyszłości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.