Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Robert Orzechowski w MMTS-ie Kwidzyn

Potwierdziły się doniesienia portalu WP SportoweFakty. Robert Orzechowski wraca do Kwidzyna. Były reprezentant Polski podpisał dwuletni kontrakt z MMTS-em.

przeczytaj cały artykuł


Mania

Jakoś "dziadek" Titow nie pomógł wam zwojować Europy?? ... i po co ten sarkazm?? Jeszcze Orzech pokaże wszystkim ile jest wart!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Heheszki

Człowieku, nie pamiętam żadnego dobrego meczu Orzechowskiego w Puławskich barwach, niech się trzyma jak najdalej Puławskiego klubu. Za te fakerki będzie wygwizdywany w Puławach do końca swojej kariery.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bialyy

Spokojnie bądźmy obiektywni. Jak zarzucasz Titowowi ze nie zwojowal Europy ( trzeba dodać że w części meczy nie grał przez kontuzje) to powiedz w ciągu 3 lat do ilu medali Puław przyczynił się Orzech??A Titov przed kontuzja naprawdę dobrze grał I był dobrym uzupełnieniem Panicia z zagrożeniem rzutowym co ważne:) więc porównywanie ich to nadużycie. Na pewno problem Orzecha jest mala ilość minut na parkiecie Ale ten sam problem dotyczy u nas Kasprzaka Jarosiewicza czemu tak jest?? Pytanie do trenera ja tego nie rozumiem bo było dużo męczy gdzie mogli sobie spokojnie pograc a nie ciągle Jurecki Panic itd. Przy regularnej grze w Kwidzynie może być tam wyróżniającym się zawodnikiem ale moim zdaniem pewnego poziomu nie przeskoczy a w Pulawch liczymy na więcej. Więc życzymy powodzenia niech się rozwija i spełnia:)
Ps. Co do Titova coś tu pisali że niewiadomo czy zostanie na nastepny sezon ktoś coś wie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.