Wątek dotyczący artykułu

Najlepsi zawodnicy sezonu zasadniczego PlusLigi. Wybór był wyjątkowo trudny

Wybór 14 najlepszych zawodników sezonu zasadniczego PlusLigi był niezwykle trudny, być może warto, wzorem jednego z klubów, stworzyć trzy równe szóstki. Redakcja WP SportoweFakty zdołała jednak wyłonić najbardziej wyróżniających się siatkarzy.

przeczytaj cały artykuł


Łukasz Szulowski II

Ocenę Kaczmarka zaniża słaba skuteczność w ataku, natomiast gdybym to ja miał tworzyć zestawienie to wyrzuciłbym z trójki Wlazłego, Hadravę umieścił na drugim miejscu a Łukasza na trzecim. Wlazły świetnie w zagrywce, ale meczów w których dostaje mnóstwo punktów już nie wytrzymuje. Tak naprawdę miał bardzo duże wsparcie w ataku bo Skra to bardzo ofensywny zespół, w przeciwieństwie do Kaczmarka czy Hadravy, którzy nosili na sobie ciężar zdobywania punktów. Ale to kwestia oceny. Pani redaktor miała prawo mieć swoje zdanie, wybór był naprawdę ciężki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lewap90

Słaba skuteczność Kaczmarka wynika z tego, że Lubin pół sezonu nie miał lewego skrzydła i wszystkie farfocle szły do Łukasza. Ratio punktowe za to ma lepsze niż samą skuteczność. Sezon na pewno miał super

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.