Wątek dotyczący artykułu

ATP Monte Carlo: Dominic Thiem skruszył opór Novaka Djokovicia. Alexander Zverev w ćwierćfinale

Austriak Dominic Thiem pokonał Serba Novaka Djokovicia i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP World Tour Masters 1000 na kortach ziemnych w Monte Carlo.

przeczytaj cały artykuł

Pao

Świetny mecz Djokovic-Thiem. Obydwaj pokazali że szykują dobrą formę i będą gotowi na RG.
Novak mimo porażki pozostawił po swojej grze bardzo pozytywne wrażenie, ogólnie całym tym tygodniem w MC. Fitness ciągle nie tam gdzie powinien być, ale ogólnie jest wielki krok do przodu względem IW/Miami. Nie ma wątpliwości że Djoko jest blisko, powoli wraca na ten swój najwyższy poziom tenisa. Wszystko idzie w dobrym kierunku i wygląda na to, że ten trzeci (oby ostatni) rozdział historii związanej z jego powrotem po kontuzji łokcia skończy się szczęśliwie :)
Vajda please stay!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

A jak widzisz szanse Dominica w starciu z Rafą, po dzisiejszej wygranej z Djoko?
Nie oglądałam dzisiejszego meczu Novaka:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Zła krew nie jest dobra...
Marzami ty to masz ciężko. Najpierw Novak grał z Borną, potem z Domim, a teraz przez układy przyjaźniane porządnie nie pokibicujesz! Ale pamiętaj, że Novakovi dobrze życzymy! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
margota

Hejka :))
Motylek zażarcie kibicowała za Djoko, potem za Domim, ale Rafusia zawsze szanowała :))
Żartuje sobie ;))
Swoją drogą dobrze, że Djoko powoli wraca do .... Dżokera ! Czekam na jego kosmiczną grę, tak samo jak u Rafy :))
Milusiego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
RaFanka

Moja droga!
Za/żarcie to kibicują faceci!
My kibicujemy za/wzięcie!
Motylek musi z któregoś zrezygnować, bo tak wszystkich przygarniać do serca? ;-)
Rafa z Domim niech wygra dobry mecz! Vamos!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
margota

Ładnie to tak denerwować Sierściuszka ? ;))
Jeszcze się zatnie w sobie i co będzie ?
Swoją drogą jestem ciekawa tego meczu :)
Milusiego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ֆzαкαlucћ

Nie napsuł Motylku...no chyba, że te dwa gemy można włączyć do napsucia ;)
Dobrze gadałem wczoraj, że Domi bez szans...oczywiście na Novaka jeszcze starczyło, ale na ziemi to Rafa inna półka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marzami

Wiedziałam, że Rafa wygra, ale że tak złoi Dominica, to tylko Ty....największy fan Nadala mogłeś przewidzieć hihi;)
Gratki Szaki:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pao

Choć ciężko mówić o szansach z najlepszym gościem na clayu w historii z masakrycznym bilansem w Monte Carlo, ale Thiem to obecnie też top więc zobaczymy ;) Obaj pauzowali ostatnio ale wydaje się że są w formie. Dobry mecz powinien być.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.