Wątek dotyczący artykułu

Fatalny mecz Anwilu. Stelmet górą w hicie EBL!

W czwartkowym hicie przedostatniej kolejki Energa Basket Ligi, Anwil Włocławek przegrał przed własną publicznością ze Stelmetem Zielona Góra 57:70.

przeczytaj cały artykuł

ֆzαкαlucћ

No Pinczery najbardziej to chyba chciały w Toruniu wygrać, nawet w swojej hali ze Stelmetem nie znajdują takiej motywacji? Trocha wstyd i siara.
Dziki gratulacje...ale prawdziwy sprawdzian przedplejofowy w niedzielę...już się nie mogę doczekać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michaelus

Oddawanie meczów, próby ustawiania tabeli... to zwykłe szmaciarstwo. Jeśli celujemy w medale to musimy odprawić niemal każdego kto stanie ma drodze. Nieważne kogo. Jeśli się nie uda - trudno, świat się nie zawali. Ale każdy z chłopaków na boisku będzie mógł stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie: "dałem z siebie 100%".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michaelus

Widzisz, jestem w pewnym sensie idealistą i wolę czysty sport bez "polityki". Być może jest jak mówisz, choć to właśnie ta typowana przez Ciebie Rosa dwukrotnie ograła nas w rundzie zasadniczej w tym sezonie...
Gdybyśmy celowali w danego przeciwnika a później okazał by się lepszy to jak by to wyglądało?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Asfodel - nie karmię trolli

A rok temu nam gratulowałeś? Z tego co pamiętam to chyba nie było w Radomiu kibica, który by nie widział już Rosy w półfinale po informacji, że trafiła na nas. Oczywiście sezon sezonowi nie równy, wtedy byliśmy takim czarnym koniem a w tym jasno precyzujemy, że idziemy po złoto i też jako 1 z 4 jesteśmy uznawani za faworyta. Z całym więc szacunkiem, ale jeśli faktycznie mamy aspiracje do finału to nie możemy drżeć przed Rosą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Michaelus

Drżeć raczej nie wypada zespołowi z aspiracjami medalowymi, ale docenić należy każdego przeciwnika. Tym bardziej w PO i jeszcze bardziej takiego który oklepał nas już dwukrotnie w tym sezonie. "Pycha kroczy przed upadkiem..."

| Odpowiedz
blokuj

Myślę, że mamy tak doświadczonych zawodników, że są i pełni pokory do rywala ale pewni swoich umiejętności a w PP pokazali, że potrafią, w grze o cel, dać z siebie maxa. Kuriozum polega na tym, że osobiście najbardziej boję się Ostrowa.

| Odpowiedz
blokuj
Michaelus

O grajków się raczej nie obawiam, większość z nich to dość skromne chłopaki. Nie ma u nas Koszarków... Bardziej piję tu do ustawiania nas jako pewnik w półfinale przez kibiców. Żeby do tego półfinału wejść trzeba najpierw odprawić cwierćfinalistę, a czuję że z Rosą wcale nie będzie łatwo...
Ja również obawiam się właśnie Stali. Mocne rozegranie, mocny kosz, dobry obwód. Ciężki zespół do pokonania. Jak to się jednak mawia, w PO nie ma łatwych przeciwników. Oby do przodu. Pozdro.

| Odpowiedz
blokuj

Absolutnie nie chciałem, aby moje słowa zabrzmiały jako pycha. Sam wiele cierpkich słów napisałem pod adresem PCT po bolesnych porażkach w Lublinie czy u siebie z Rosą i Ostrowem. Widzę jednak od paru meczów zupełnie inny zespół i wierzę, że stać nas kolejny finał. Podro.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.