Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Puchar Polski kobiet. MKS Perła - Metraco Zagłębie: lublinianki z awansem do kolejnego finału

Piłkarki ręczne MKS-u Perły Lublin w drugim meczu półfinałowym Pucharu Polski pokonały Metraco Zagłębie Lubin 25:17 i zameldowały się w finale rozgrywek. Ich finałowymi rywalkami będą szczecinianki.

przeczytaj cały artykuł

JIIIS

Brawo dziewczyny !! Gratulacje !! Zagłębie chwilami w ataku momentami nie wiedziało jak grać. Sędziowie, bywali o wiele gorsi - jak na rangę spotkania i twardy pojedynek to liczba błędów i wypaczeń poniżej naszej ligowej normy :)
Ciekawe czy w PZPNie, PZKoszu czy jakimkolwiek innym związku sportowym też by rzucali kłody pod nogi w momencie gdy jakaś drużyna miała możliwość wygrania Europejskiego Pucharu ?!?
Olać ten śmieszny PP - kto pamięta zwycięzców PP ? Co innego zdobycie (chyba) 4ty raz w historii przez jakąkolwiek Polską drużynę Europejskiego Pucharu. No ale widać zprp ma to w d...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadMannels

Rozumiem euforię, bo MKS jest w wybornej formie, ale pisanie o olewaniu pucharu, bo jest "śmieszny i nikt nie pamięta zwycięzców" ...??? Ja pamiętam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JIIIS

No widzisz a ja pamiętam tylko z zeszłego roku a wcześniejszych już nie :) Nie wiem kiedy my ostatnim razem zdobyliśmy to trofeum 2011/12?. Śmieszny bo ile razy w przeszłości PP był imprezą "doczepioną" rozgrywaną na koniec sezonu gdzie nikomu nie chciało się grać? Owszem od dwóch/trzech sezonów probują zmienić jego rangę ale ja nadal pamiętam wcześniejsze finały...a w tym sezonei dochodzi jeszcze zamieszanie z datami..
Aha żeby nie było - nigdy nie twierdziłem, że CC to wybitny puchar wręcz przeciwnie:)
p.s.
nasza forma jest wypadkową wielu czynników - min. słabej postawy innych drużyn w naszej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
JIIIS

I serio, nie chodzi mi żeby olać PP z powodów jakie wymieniłes (to moje subiektywne odczucia) tylko dlatego, że do wygrania jest coś zdecydowanie bardziej cennego i prestiżowego.

| Odpowiedz
blokuj
Grieg

"Co innego zdobycie (chyba) 4ty raz w historii przez jakąkolwiek Polską drużynę Europejskiego Pucharu."

Zgadza się, w tym ekskluzywnym klubie są jeszcze tylko siatkarze Płomienia Sosnowiec i szczypiorniści Vive. Ale to lublinianki mają okazję zostać pierwszą polską drużyną z dwoma europejskimi trofeami w dorobku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Eder

Ocipiales? porównujesz puchar challenge cup do champions league Vive? :O
w piłce nożnej odpowiedniik challenge cup czyli puchar intertoto juz dawno zlikwidowano, bo nikt tam nie chciał grać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Grieg

Niczego nie porównuję, chodzi o wygranie europejskich rozgrywek jako takich. Nawet jeśli CC to coś w rodzaju pucharu pocieszenia dla drużyn, które mogą aktualnie tylko pomarzyć o wygraniu Ligi Mistrzyń czy Pucharu EHF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Tak ten wpis zabrzmiał,jakby chodziło o porównanie,a ja grzecznie odpowiedziałem bez zaczepki.Czy się przerwaca? Nie,ja ze spokojem przyjmuję to co się dzieje,nie znęcam się też nad Wisłą,bo mają tam nieciekawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Montana

Dokładnie tak.Jeśli chodzi o MP to Iskrze jeszcze dużo do Montexu brakuje!!!Nie mają co się równać pod tym względem.

| Odpowiedz
blokuj
Costaa23

Nie śmiej się z możliwości innych klubów a szczególnie z kobiecego handball bo dzieli je przepaść i rożnie to w życiu może być, może nawet i tak kiedyś oczywiście nie życząc tego że Iskra też może marzyć o wygraniu choćby takiego pucharu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
rogoMKS

Wracając do dyskusji z piątku celem wyjaśnienia dlaczego napisałem to, co napisałem. Ktoś podpisał się jako "Kielce", więc "Kielcom" napisałem, że "Kielce" wyrzekły się tradycji, jako że "Kielce" użyły nazwy Vive wobec swojej drużyny, co widać w poniższym cytacie. Co tam na meczach się krzyczy, to nie wiem, bo nie oglądam. Widziałem dwa mecze przeciw Płockowi, ale Wisła ich zagłuszyła, więc nie słyszałem. Takie to proste wyjaśnienie. Jeśli się mylę, to ze swoich słów się wycofuję i do błędu się przyznaję, ale w takim razie koleś powinien się podpisać "Zenek" czy inny "Heniek z Kielc", wówczas nie odpisywałbym "Kielcom" a "Heńkowi z Kielc". To raz.
A dwa - wielkość drużyny to nie tylko hajs na koncie i ten czy inny puchar ale i jej dusza i charakter. Ciekawe ile majstrów byście klepnęli, gdyby drużyna stanęła na skraju bankructwa. Ciekawe ilu waszych najemników zostałoby grać za darmo i to spośród takich, którzy zatrudnienie znaleźliby w zasadzie w każdym topowym europejskim klubie jak choćby w tamtym czasie Sabina Włodek.
Dlatego prawda jest taka, że Montexowi nigdy nie dorównacie, a przynajmniej do czasu, aż wasza drużyna wpadnie w taki kryzys jak nasza i nie tylko go przetrwa, ale wyjdzie z niego z kilkoma mistrzostwami. Także schowaj tą swoją bucowatość w buty, to przestaniesz może sypać na prawo i lewo tą słomą której naniosłeś do tego tematu "Heńku z Kielc". I idź gdzie indziej machać swoim e-penisem.
A i jeszcze ten drugi koleś spod Wrocławia. Wiosenne słonko chyba za mocno mu przygrzało, albo jaka cegła na głowę spadła, bo zaczął Vive do Realu Madryt i BArcelony porównywać :) Przyhamuj chłopcze, bo jak tak dalej pójdzie, to gruby Holender będzie dla ciebie jak papież albo inny dalajlama.
Co do olewania.
To jest Montex. I Montex pucharu nie oleje, tylko na złość dziadkom go zdobędzie. Jako jeden z trzech koronnych klejnotów na ten rok. Właśnie dlatego, że jest tak bardzo pod górkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.