Wątek dotyczący artykułu

Stephane Antiga zostaje w Polsce. ONICO Warszawa nadal z Francuzem za sterami

Z Warszawy płyną kolejne informacje dotyczące przyszłości ONICO. Jak ogłosił stołeczny klub również w kolejnym sezonie na ławce trenerskiej będzie zasiadać Stephane Antiga.

przeczytaj cały artykuł


stary kibic

Nie wiem kto z kim się tam za rączkę prowadza w klubie, ale jak kojarzę w jakich warunkach p. Dolecka obejmowała Politechnikę i jakie ekwilibrystyczne sztuczki były wyprawiane, żeby bez topowego budżetu zachować poziom sportowy, a później z mozołem budowała grupę sponsorów w bogatej Warszawie, to mi jest osobiście żal jej dorobku. Nowa miotła zmiotła Polibudę, a teraz jej prezesa.. Czy lepiej - czas pokaże. Może na obecne warunki doświadczenia pani prezes były niewystarczające..
Co do ekipy - ktoś budował skład i chyba za to poleciały głowy. Skład musiał pewnie akceptować Stefan i decydować się na 3 przyjmujących z jakichś powodów.. Wystarczył któryś z młodych chłopaków nawet ze Spały na uzupełnienie..
Kontuzje przy tak intensywnym sezonie to rzecz trudna do uniknięcia i trzeba je jakoś założyć w składzie. Jest jeszcze pytanie o transfer medyczny, jak zrobiła Resovia po stracie 2 filarów na środku, ale to jest też sprawa budżetu.. Chyba bardzo sztywnego.
Z uwagi na powiedzenie "kto ma Gumę, nie ma mistrza" :) to dla klubu może być korzystne jego odejście.
Oczywiste jest, że Stefan się uczy, ale podejrzewam, że paru polskich trenerów osiągnęłoby porównywalny wynik z tymi chłopakami, bo skład okazał się z czasem bardzo mocny w naszej lidze. Wygrane z czołowymi ekipami świadczą o dużych możliwościach drużyny. Przyszły sezon to będzie już nowa bajka, choć najważniejsi dla drużyny zawodnicy i trener pozostają. Stawiam, że więcej będzie zależało od tego jak się wzmocnią najbogatsi w lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kajlo PL

Aseco Resovia już szaleje ... a co dopiero reszta ... na pewno Skra zaszaleje bo tam paru odchodzi i nie wiadomo czy umowy przedłuża z paroma graczami ... będzie ciekawie to jest pewne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.