Wątek dotyczący artykułu

Asseco Resovia - Indykpol AZS: olsztynianie wyrównali! Będzie trzeci mecz w hali Podpromie

Będzie trzeci mecz w rywalizacji rzeszowsko-olsztyńskiej o półfinał tegorocznych mistrzostw Polski. W drugim starciu Asseco Resovii i Indykpolu AZS-u, lepsi okazali się olsztynianie, którzy pokonali rzeszowian w ich własnej hali 3:1.

przeczytaj cały artykuł

GreenArrow

Poziom sportowy niski.
Poziom emocji wysoki.
Postawa obydwu libero Resovii tragiczna.
Przydałby się na ławce trenerskiej konkretny autorytet, bo odnoszę wrażenie, że bez tego żaden zespół nie da rady wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Toteż mniejszą przyczyną słabej postawy rzeszowian jest obecność Andrzeja Kowala. Większą winą obarczyć trzeba Zarząd. Co roku mamy tą samą sytuację - słaby poziom sportowy drużyny z Rzeszowa w zestawieniu z wysokim budżetem i możliwościami "na papierze".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Wszystko prawda - może poza tegorocznym budżetem Resovii, wyraźnie okrojonym w stosunku do poprzednich lat. Tegoroczny skład nie budował nadziei na walkę o medale - bardziej o wejście do play-off. Tylko na dużym farcie można było liczyć na podium.
Obydwa składy stać na każdy wynik - obydwa są chimeryczne, a najważniejsza jest dyspozycja dnia i trochę szczęścia - to pokazały już poprzednie mecze.
Co do libero - Masłowski gra pierwszy sezon z obciążeniami całego meczu, widać że spala się jeszcze w wielu momentach, za bardzo i za dużo chce zrobić naraz. Trzepanie futra wyjdzie mu na zdrowie. A Rusek wpuszczony na końcówkę to było po prostu nieporozumienie. Po czterech setach w kwadracie mogło wyjść, jak wyszło.
W Olsztynie zmiany wypaliły, wczoraj nie bardzo udało się z nimi wstrzelić.
Pozostaje liczyć jedynie, że trzeci mecz zadowoli poziomem - bo wynikiem może zadowolić jedną stronę. Z rachunku prawdopodobieństwa pada na Resovię..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.