Wątek dotyczący artykułu

Start - Polonia. "Dwoma zawodnikami meczu się nie wygra" (komentarze)

Euro Finannce Polonia Piła przegrała na wyjeździe z Car Gwarant Startem Gniezno 32-58. Goście, poza Rafałem Okoniewskim, byli bezradni w pierwszej stolicy Polski. Menadżer Tomasz Żentkowski nadal wierzy w swoją drużynę, choć czeka ich sporo pracy.

przeczytaj cały artykuł

Bartazz_G-no

Pisałem już rok temu że takim składem spokojnie moglibyśmy jechać w nice lidze to mnie znaffffcy wyśmiewali a jeszcze przed rozpoczęciem tego sezonu Gniezno było od razu skazane na spadek no i co teraz napiszecie? Gdzie są tez Ci co się wyśmiewali z Pavlica? Mamy spokojne utrzymanie w tym roku i raczej 5 miejsce w tabeli będzie a może nawet 4. Brawo chłopaki Start Gniezno twierdzą nie zdobytą!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Escobar82

Z wami to będzie podobnie jak teraz z Grudziądzem pobujacie się jakiś czas na tym swoim betonie i tyle przyjdzie czas że gośćie rozszyfrują wasz beton i będzie jak wczoraj łomot w Grudziądzu bo skład macie słaby i tyle tylko przewage w postaci swojego betonu ale to do czasu jak pisałem wcześniej na wyjazdach macie bęcki no może w Krakowie wygracie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STARTfan77

Mówisz że START ma słaby skład bo nie ma mocnych nazwisk?
Dobry skład to jaki skład taki ze znanymi nazwiskami w wieku 35-40.
Poraz kolejny mamy przykład że nazwiska nie jeżdzą.
Nie zazdrość STARTOWI perspektywistycznej, zgranej drużyny .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Escobar82

Nie zazdroszczę i takie jest moje zdanie jesteście mocni u siebie na swoim betonie bo rywale nie mogą się spasować z tym betonem ale jak pisałem do czasu przyjdzie czas że i rywale rozgryzą wasz beton masz przykład Grudziądza na wyjazdach nie istniejecie czego bo macie kiepski skład na pierwszą ligę przykładem jest Lublin zresztą sezon pokaże jaką moc prezentujecie w delegacjach

| Odpowiedz
blokuj
krecik start

właśnie o to chodzi mamy być mocni u siebie przypominam że celem jest utrzymanie a ten jak piszesz kiepski skład spokojnie to gwarantuje

| Odpowiedz
blokuj
Escobar82

W tym sezonie a co będzie dalej jak z czasem dla rywala wasz beton już nie będzie taką zagadką co ma miejsce teraz w Grudziądzu zobaczymy czy wtedy bedziecie tak Rafaela wychwalać że młodych wybijajacych chłopaków bierze do składu a nie nazwiska życie wszystko pokaże mimo wszystko życzę wam powodzenia

| Odpowiedz
blokuj
Speedway King

Słyszę juz ta śpiewkę od jakiejś dekady. I co kto przyjeżdża to kolokwialnie mowiac wpierdol. Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem, a co najważniejsze słuchać, to Buczek wczoraj w magazynie powiedział dlaczego twierdza Grudziądz została zdobyta. Menago z Gniezna mówi wyraźnie POWTARZALNOŚĆ !!! Tego komfortu nie maja w Grudziądzu, a co gorsza poszli w taka skrajność ze nawet miejscowi się pogubili. Zajmij się wiec szachami podwodnymi bo o żużlu nie masz zielonego pojęcia.Nie będę się powtarzał bo to nie ma sensu, ale żeby robić w Gnieźnie wynik to nie wystarczy parę kolek na próbie toru :D , i tak jest od lat.......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Escobar82

Wielki znafffco jeszze się okaże kto ma pojęcie u was w Gnieźnie sami znaffcy typu nightmare makowany amon wystarczy poczytać gnieźnieńskie wypociny i zdanie się o was samo wyrabia nic wam powiedzieć nie można bo wy wszystko wiecie najepiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Speedway King

"Znafco" a ile razy byleś na gnieźnieńskim stadionie ? Albo prostsze pytanie: od jak dawna interesujesz się żużlem, bo jak spojrzeć na twój nick to ja dłużej chodzę na żużel niż ty żyjesz. Bluzgać to ja tez potrafię ale odnieść się merytorycznie to tematu to juz nie za bardzo bo główka boli? Słuchałeś wczoraj, a co najważniejsze ze zrozumieniem, co powiedział Buczek w magazynie? Pewnie nie by byś takich pierdol nie opowiadał. Zaznaczę, ze można było wyczytać miedzy wierszami, ze własnie jest taki jak ty w Grudziądzu, wszechwiedzący. Zawodnicy swoje a on swoje, i atmosfera zaczyna się psuć. W takim przypadku, to żebyś stawał na rzęsach to wyniku nie zrobisz, vide Toruń sezon 2017. Kończę ta farsę, bo nie jesteś dla mnie adwersarzem. Na koniec przyznaj się skąd jesteś, ze tak bluzgasz na Gniezno? Czyżby nie z pewniaka do spadku? (Pila, Kraków)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.