Wątek dotyczący artykułu

Wielki spór na Twitterze po czerwonej kartce dla Niezgody. Padają skrajne opinie

Po meczu Wisły Kraków z Legią Warszawa (0:1) najwięcej mówi się o decyzji Mariusza Złotka, który w 61. minucie usunął Jarosława Niezgodę z boiska po drugiej żółtej kartce. Wśród komentujących na Twitterze padają skrajne opinie.

przeczytaj cały artykuł

Yorick

Wyjątkowa, niespotykana bezczelność sędziego, który nie sprawdził kluczowej sytuacji (a mógł sprawdzić karnego dla Legii lub czerwoną dla Wasilewskiego).
Jeszcze większa bezczelność komentatorów, którzy komentowali sytuację już widząc wyraźnie na powtórce faul. W skrócie "owszem faul był, ale żółta kartka należała się faulowanemu, a nie faulującemu". I za to komentatorzy powinni odpowiedzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.