Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet: świetny finisz lublinianek. MKS o krok od dwudziestego złota

Patrząc na tabelę oraz aktualną formę MKS Perły Lublin, walka o mistrzostwo wydaje się rozstrzygnięta. Drużyna z Koziego Grodu pokonała na wyjeździe Metraco Zagłębie Lubin (24:20) i ma już na swoim koncie trzynaście punktów więcej od wicelidera.

przeczytaj cały artykuł

MOTOR

Jestem pełen podziwu właściwe dla działaczy Zagłębia, że tyle lat na stanowisku trenerki trzymają Karkut.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raf1

Odpowiedź na tą zagadkę wydaje się bardzo prosta wbrew pozorom :) P. Bożenka musi mieć jakieś układy albo coś bardziej osobistego ją musi łączyć z prezesem Kuleszą:)
A może ma po prostu jakieś kwity na prezesa i nie da się tak łatwo wymiksować z projektu pod nazwą Zagłębie i odsunąć na boczny tor :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcin Koza

albo coś bardziej osobistego ją musi łączyć z prezesem Kuleszą:)

Za takie gadki powinieneś w ryja dostać.
To poważni ludzie co mają rodziny a ty jesteś zwykły gnojek i nawet znajomość ortografii nie zmieni tego że jesteś śmieciem bez honoru

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Mark211

Zbaczasz na niewłaściwe tory!!! Zaczynasz obrażać a to bardzo źle świadczy o twojej osobie. Jeśli jesteś zbyt dumny i nie potrafisz przeprosić, po prostu zamilcz. Prowadzimy może burzliwą dyskusję, ale szanujmy się, gdy związek nas nie szanuje.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Raf1

Odpowiedziałem na komentarz tego typa , ale mój post usunęli. Widocznie zgłosił bo coś go albo kogoś zabolało.

| Odpowiedz
blokuj
Raf1

Odpowiadałem już temu typowi (mój post usunęli), odpowiadam też Tobie. Ludzie, przecież to było pisane z ironią, w żartach. Rozumiem, że ten koza dał się na to nabrać i nie załapał, ale że Ty - szanowny obywatel i stały forumowicz? Tego bym się nie spodziewał :) Zaskoczyłeś mnie Adek :) Ps. dzięki za wiarę we mnie hehe. Pozdrawiam. Bez urazy. Nie gniewaj się za tą Bożenkę, ale sam chyba przyznasz że to bardzo tajemniczy i niecodzienny przypadek :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.