Wątek dotyczący artykułu

Ewidentna wpadka Stali Rzeszów. Trudno winić Hancocka, a robienie wyrzutów gospodarzom jest śmieszne

Jacek Gajewski przeczytał wyjaśnienia Stali Rzeszów w sprawie niedopuszczenia do meczu Grega Hancocka i jest zdziwiony. - W tej sprawie winne jest kierownictwo drużyny gości i nikt więcej - komentuje były menedżer Get Well Toruń.

przeczytaj cały artykuł

Cezariusz

Pisałem przed sezonem, że z prezesa "w kosmosie" i z dwóch trenerów mogą być tylko kłopoty. Myślałem jednak, że będą zganiać jeden na drugiego, a ci jadą po kimś całkiem niewinnym czyli po poznaniakach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rossoneri92

Rzeszów leży na terytorium Rzeczpospolitej POLSKIEJ! Nie wiem gdzie ty tu masz terytorium Ukrainy, widocznie pałę miałeś z geografii jak widać. Chyba że tak strasznie jesteś przekonany że leży na terytorium Ukrainy, to wydaje mi się że pobliski Tarnów czy Kraków a może Lublin to chyba też Ukraina, oczywiście według geografii w twojej szkole.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
47

To zachowujcie się jak Polacy , a nie jak banda nieudaczników i amatorów .
A do tego , próbujecie tuszować swoje amatorskie podejście oskarżając Poznań !!!
BURACTWO czystej wody - WSTYD !!!
Na miejscu Ostrowa już bym pisał pismo do GKSŻ o weryfikacje wyniku meczu z Rzeszowem , z powodu występu zawodnika w zawodach bez wymaganych badań lekarskich

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Rossoneri92

Co ma piernik do wiatraka? Nie rozumie twojej wypowiedzi, to jak według Ciebie zachowuje się Polak? Patrz co się dzieje w Polsce, jakie są patologie społeczne, i ty mi mówisz żeby zachowywać się jak typowy Polak? Co Ci będę gadał jak masz nasrane w głowie, nie dość że wiochę w Polsce robią nasi rodacy to jedź za granicę to zobaczysz jacy są twoi Polacy! A i po drugie primo nie mieszaj miejscowości Rzeszów z klubem żużlowym, bo Rzeszów to nie Stal Rzeszów, tylko to ludzie normalni jak i też patologiczni bo to normalne jest że mamy takie i takie społeczeństwo, ale nadal to są POLACY nie Ukraińcy. Dziękuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
47

Ty posiadasz umiejętność czytania ze zrozumieniem ??
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i nie pisz kolejnych bzdur

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Rossoneri92

Interpretacja twojego tekstu jest dobra, nawiązałeś że zachowujemy się jak buractwo, no to Ci mówię jak wygląda typowy POLAK. Burak i tyle. Już teraz rozumiesz. Więc lepiej żeby nie zachowywać się jak typowy Polak, tylko bardziej kulturalniej i mądrzej, a to że jest taki syf to wina sekcji żużlowej nie nas kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
47

Bo się tak zachowujecie :)) a dokładnie pracownicy waszego klubu , którzy obarczają winą klub z Poznania :))) To czyste buractwo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.