Wątek dotyczący artykułu

Ewidentna wpadka Stali Rzeszów. Trudno winić Hancocka, a robienie wyrzutów gospodarzom jest śmieszne

Jacek Gajewski przeczytał wyjaśnienia Stali Rzeszów w sprawie niedopuszczenia do meczu Grega Hancocka i jest zdziwiony. - W tej sprawie winne jest kierownictwo drużyny gości i nikt więcej - komentuje były menedżer Get Well Toruń.

przeczytaj cały artykuł


necro butcher

Niestety, najpierw trzeba uderzyć się we własną pierś. Folklor w Rzeszowie kwitł od lat i nie można go wyeliminować ot tak w kilka miesięcy jeśli nie skasuje się do zera jakichkolwiek tlących się jeszcze ognisk starego ładu. Nawrocki nie chciał wchodzić na zupełnie zaoraną ziemię, zostawił sobie kilka starych twarzy i teraz musi się dławić z powodu tak żenujących wpadek. To jest żenująca wpadka. Można wytykać Poznaniakom, że zachowali się moralnie z dupy, ale nie zmieni to faktu, że bajzel wyszedł z ogródka rzeszowskiego. Życzę prezesowi Nawrockiemu dużo wytrwałości o oczyszczenia tego syfu i oby sam z czasem nie stał się wesołym elementem tego folkloru...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.