Wątek dotyczący artykułu

Witold Skrzydlewski: Zaczyna być nieciekawie. Stadion na czas? To byłby cud

Witold Skrzydlewski zrobił furorę podczas meczu w Rybniku. Wszystko za sprawą koszulki z napisem "Prezes bezdomnego klubu". - Pomysł zaczerpnąłem od kibiców - komentuje w rozmowie z naszym portalem szef Orła Łódź.

przeczytaj cały artykuł


Zaba

Przed 15 biegiem w Rybniku, w wywiadzie dla Polsatu: "My nie musimy tego meczu wygrać to gospodarze są pod presją. My mamy dawać dobre widowisko, a ja tu jestem po to aby wspierać moich zawodników".
Po meczu: "Oceniam nasz występ bardzo słabo. To było spotkanie, które należało wygrać. Przyjechałem oglądać zwycięstwo, a nie porażkę".
Z cyklu jak zaprzeczyć samemu sobie w 24 godziny. A z tym stadionem to już w ogóle Himalaje groteskowości. Taki to niby znakomity organizator, taki wizjoner, prezes wszechczasów, a nie potrafił przygotować się na opóźnienia i załatwić na przykład jakiegoś obiektu zastępczego. Szkoda słów na gościa, nie wiem jakim cudem w wielu kręgach uchodzi on za wzór do naśladowania...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dziadu

Masz sporo racji, ale który klub ma tak wiernego darczyńce? Często plecie trzy po trzy, ale klub w Łodzi egzystuje tylko dzięki niemu i takiego sponsora można temu miastu zazdrościć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.