Wątek dotyczący artykułu

Legia Warszawa składa odwołanie. Nie zgadza się z orzeczeniem sędziego

Jak udało się nam dowiedzieć, Legia Warszawa we wtorek złoży odwołanie ws. żółtki kartki, którą w meczu z Wisłą Kraków otrzymał Jarosław Niezgoda. Mistrzowie Polski nie zgadzają się z decyzją sędziego Mariusza Złotka.

przeczytaj cały artykuł

Tomek Legia

Kartka była całkowicie słuszna, bo nie lubisz Legii. Właśnie po takich komentarzach widać ile są wart opinie osób uprzedzonych do Legii. Ewidentny faul, eksperci wypowiadają się, że kartka niesłuszna, a do niektórych to kompletnie nie dociera...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
theark

Jeśli kogoś nie lubię to symulantów. Dotknięcie nogi to nie faul. Ten opóźniony upadek to była czysta komedia. Sędzia podjął świetną decyzję. Mam nadzieję, że takie zachowania będzie się tępić i skończą się ciągłe teatrzyki, które tylko ośmieszają piłkę nożną jako sport.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek Legia

Takim "dotknięciem" to możesz powalić na ziemię rozpędzonego zawodnika. Mam nadzieję, że sędziowie będą tępić takie "dotknięcia", kiedy ktoś wychodzi na czystą pozycję. W tej swojej ocenie napisz jeszcze, że sędzia podjął świetną, profesjonalną, fantastyczną, słuszną, bezbłędną, doskonałą, niesamowitą, światowej klasy decyzję. Takimi słówkami nie zmienisz rzeczywistości. Kartka i tak będzie cofnięta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tomek Legia

Mam wrażenie, że piszesz o całkiem innym meczu... Na niezależnych portalach piszą, że ta kartka niesłuszna. Rozpędź się i przebiegnij pełną parą obok mnie, a ja tylko wysunę nogę i Cię podetnę, to zobaczysz, że polecisz kilka metrów dalej. Może Niezgoda coś dodał od siebie, ale był podcięty przy pełnej prędkości. Gdyby Go Wasyl nie zahaczył, a ten by się tak wywalił, to wtedy kartka słuszna, ale Wasyl podciął. I sposób upadku ma już tutaj niewielkie znaczenie... Był faul. Poczekamy na decyzję Komisji. Chociaż nie, zaraz powiedzą, że Komisja drukuje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
theark

Grałem bardzo dużo w piłkę i jestem przekonany, że wcale nie musiał się przewracać w tej sytuacji. Profesjonalni piłkarze są nauczeni, żeby kłaść się z byle powodu i strasznie mnie to razi. Takie jest moje zdanie. Możesz mieć oczywiście inne. Nic nie piszę o drukowaniu. Nie obchodzi mnie szczerze czy mu anulują tą kartkę czy nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tomek Legia

Piłkarze się przewracają, bo w pewien sposób sędziowie do tego zmuszają. Jeżeli piłkarz zostanie podcięty i własnymi siłami wybroni się przed upadkiem, to często sędziowie puszczają grę, a jak się przewróci to faul. I takie decyzje wymuszają takie, a nie inne zachowania. Tu już jest problem decyzji sędziowskich. A co do meczu. kompletnie mnie nie obchodzi ile dodał do upadku Niezgoda, dla mnie liczy się to, że został podcięty i był faul.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

"Grałem bardzo dużo w piłkę" jak każdy chłopak, nie porównuj profesjonalnej gry do orlików. Człowieku opanuj się, wytłumacz mi jedno po co "Niezgoda" sam miałby się przewracać jeśli był sam na sam z bramkarzem? To po pierwsze, po drugie sędzia mógł podyktować rzut wolny, Złotek już nie raz udowodnił że lubi sędziować przeciwko Legii, i są na to dowody :) Wolę sędziego z okręgówki niż tego Pastucha

| Odpowiedz
blokuj
13MP 18PP

Możliwe, że grałeś, ale prawdopodobnie na konsoli, bo inaczej byś wiedział, że jeśli jesteś w biegu, to nawet minimalny kontakt może spowodować, że się wywalisz za kilka metrów. Tutaj kontakt był i faul ewidentny. To, że Niezgoda dodał coś od siebie, to nie znaczy, że cała akcja była symulowana. Wszyscy ten faul widzieli z wyjątkiem Złotka i fanów z WLKP, ale to akurat nikogo nie dziwi, bo oni żyją w przekonaniu, że błędy na niekorzyść Legii nie istnieją.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.