Wątek dotyczący artykułu

Mohamed Salah - drugi największy wyrzut sumienia Legii. Tak warszawianie zmarnowali szansę na pozyskanie Egipcjanina

W 2011 roku Legia mogła mieć Mohameda Salaha za mniej niż 100 tys. euro, ale jego agent odbił się od ściany. Dziś Egipcjanin jest wart 200 mln euro i właśnie zmiażdżył Romę (5:2) w półfinale Ligi Mistrzów - strzelił dwa gole, a przy dwóch asystował.

przeczytaj cały artykuł

stachu76

No tak,najlepiej przedstawić Legie w złym świetle..."bo nie wzięli Salaha"...co za bieda,dlaczego staracie się oczernić klub ze stolicy....jak was wszystkich boli to że Legia ma najwięcej kibiców,fanów i was....tak was..pseudofanów ukrytych....nie wzięli Salaha no i super,został gwiazdą u brytoli,jakie to ma znaczenie,że niby Legia podejmuje same nie trafione decyzje tak? A dlaczego mistrzem Polski jest...i znowu może nim być,szanse na Puchar Polski też ma.....ale mam beke czytając te wasze bzdurne wypociny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
afc1215

Jak zdobędzie mistrza to nie dlatego, że jest taka świetna, jak starasz się ją przedstawić, ale dlatego, że gra w jednej z najgorszych lig Europy. Tu już nie ma się czym szczycić. W takiej czeskiej lidze, nie wiem czy w pierwszej dziesiątce by się uplasowali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stachu76

O ile dobrze mi wiadomo to mistrza czy puchar zdobywa ta drużyna która lepiej gra w piłkę,nie za recytowanie wierszy czy piękny śpiew.Jaką ligę mamy taką mamy,jest wspaniała,dostarcza emocji wielu wrażeń,jest magiczna i jedyna w swoim rodzaju..:)))Czy ja uświetniam Legię...może powinieneś zapytać tych co ją oczerniają dlaczego to robią....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.