Wątek dotyczący artykułu

Nawrocki odpowiada Półtorak: Nie chcę, żeby ktoś z mojej piaskownicy robił WC

Marta Półtorak krytykuje właściciela Stali Rzeszów Ireneusza Nawrockiego. Za głupie jej zdaniem wypowiedzi i kiepską organizację klubu (brak badań lekarskich Grega Hancocka). Nawrocki odpowiada byłej pani prezes.

przeczytaj cały artykuł

Romek z Weronek -Kurski-

Panie Nawrocki, Pan się nie przejmuje i robi swoje.
Zawsze znajdą się tacy co będę narzekać ale niech będzie Pan pewien, że o wiele więcej jest tych co dobrze życzą :))
Krok po kroku i będzie dobrze.
Szkoda, że nie ma Pan kogoś kto by tam wszystko mógł ogarniać i dobrze organizować... No ale najważniejsze, że Stal ma Pana bo bez Pana to ten klub zapewne byłby teraz na totalnym dnie :P
Brawa za dotychczasowy wkład, z czasem inni nabiorą dystansu. Nawet Pani Półtorakowa która ewidentnie zazdrości Panu całego zapału i pomysłów bo za jej kadencji właśnie tego zabrakło, bo co z tego gdy kasy było jak lodu jak organizacja była totalną klapą. Pan widać od razu zadbał o organizację no ale tak jak napisałem, brakuje tutaj osoby która by Panu bezpośrednio pomagała. Ale będzie dobrze, powodzenia :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k44

To poważna wpadka, której akurat nie można zarzucić nowemu prezesowi. Jestem ciekawy czy przychodząc do żużla Pani Marta wiedziała coś więcej poza to, w jakich kolorach kasków jadą gospodarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Romek z Weronek -Kurski-

Nie ma sensu czepiać się jakichś badań =P
Organizacja jako całokształt. Przecież Pan Nawrocki wszystkiego ogarniać nie będzie na okrągło... Spójrz ile on zrobił. To co dobre to zazwyczaj nie jest chwalone ale żeby wbić szpilę to nawet można przez głupie badania Hancocka LOL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.