Wątek dotyczący artykułu

Falubaz na razie zawodzi. To przez to, że stracił Marka Cieślaka?

Marek Cieślak przyjechał z Włókniarzem do Zielonej Góry i pokonał swój były klub - Falubaz. - Słyszę głosy, że drużyna dołuje, bo straciła tak dobrego trenera. Zupełnie się z tym nie zgadzam - mówi Jan Krzystyniak.

przeczytaj cały artykuł

Włókniarz

kto to jest Skornicki?
Fredka i Miedziak wygrali mecz ale juz w zeszlym roku jak zalosny Protas i Doyle zawalili wam play off to winny byl trener,hipokryzja z Zielonej Gory,Adas da wam medal info 100%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Holender

Dlaczego w tamtym roku tak nie szczekales, a w tym gdy wam idzie(na razie) to wymadrzasz sie swoimi madrosciami.A Adasia jak o nim piszesz zostaw w spokoju.Jeszcze Cielak was tez tak wystawi jak Falubaz...I wiem co wtedy zrobisz.Podwiniesz kite i bedziesz siedzial cicho.Taki typ kibica jestes...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dejwidZG

Nie wiesz kto to jest Skórnicki? Mało wiesz o żużlu i nie wiesz co to hipokryzja. A "żałosny Protas'?? Puknij się w czoło. Szkoda, że taki spoko trener jako osoba jest właśnie szkoleniowcem takiego klubu, którego nie znoszę najbardziej w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Włókniarz

Skornicki to ten co byl w big brother i pozniej mial program 'kto was tak urzadzil?'
ale Protasiewicza znam,to ten co go daja z juniorem i zawalil najwazniejsze mecze sezonu wraz z mistrzem swiata ale lawnicy z w69 uznali kogos innego za winnego
efekt sztucznej magii sie niesie po lesie
przyjedz na CKM-Torun to zobaczysz co to jest atmosfera myszko

| Odpowiedz
blokuj
dejwidZG

Ochłoń, i napisz jeszcze raz, bo nic z tego nie rozumiem. Obłąkanie lekko, ale rozumiem przy piątku. Ja też nałykany jednak jeszcze kontaktuje trzeźwo. Oglądnąłem właśnie zarąbisty meczyk, a Ty?

| Odpowiedz
blokuj
dejwidZG

Również mogę Ci napisać: przyjedź na JAKIKOLWIEK mecz Falubazu w Zielonej Górze, a zobaczysz co to atmosfera. Choć nie wiem skąd wziąłeś ten wątek. A tak z ciekawości żeby zagadać; byłeś u nas na ostatnim meczu z wami? Spora grupka przyjechała

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz

Skornicki sklad w Lesznie na mistrza - efekt koncowy baraze
bardzo rzadko kiedy nalykany nie kontaktuje trzezwo,ale wtedy chociaz dobry sen jest
nie jezdze juz na wyjazdy ale najezdzilem sie sporo,zwiedzilem te gorki wokol stadionu po jednej i drugiej stronie Wroclawskiej,jak raz nie chcieli wpuscic na mecz
z 5-6 razy bylem w czasach magii,jak byly sukcesy,pelne stadiony i glosny doping,a od kilku lat to juz slabo wyglada przy tym co bylo wczesniej,najlepsza atmosfera to Leszno i czewa z tego co obserwowalem na wlasne oczy
takie moje zdanie,chociaz akcji z sektorowka w Gorzowie chyba juz nic nie przebije,samolot z flaga tylko Falubaz latajacy nad naszymi glowami w Lesznie tez byl dobry,cwaniaki z UL szybko wyczaili gdzie wyladuje i zdazyli jeszcze spalic ta flage przed koncem meczu przy naszym sektorze
takie wojenki sa fajne bo nakrecaja ludzi,na pozytywny doping bardziej,my mamy tak z Toruniem i wiem ze bedzie komplet i rozp...dol jak z Poludniowej Ameryki na trybunach

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.