Wątek dotyczący artykułu

Żużlowiec Falubazu miał wypadek, spadł mu kask z głowy. Jest w ciężkim stanie

Wojciech Pilarski, żużlowiec Falubazu Zielona Góra, w piątkowy poranek miał wypadek drogowy. Z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

przeczytaj cały artykuł

Maciej Falubaz

Ja choć dziwnie to zabrzmi, nie życzę mu zdrowia, byłem przy tym wypadku, zapierd.. 120 i wyrznal w Bogu ducha winna kobiete,motor wyleciał ze 4 metry w powietrze aż strącil klosz latarni, na ulicy przed szkołą, gdzie chodzi pelno ludzi bo chciał zaszpanować przed dziewczynami, bandyta drogowy i tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TurboAlex

Jeśli to była ul. Witosa ( a po zdjęciach wnioskuję że chyba tak) i to wszystko to prawda to na prawdę nie wiele oleju było tam w głowie. Sam 4 lata śmigałem motocyklem po całej Zachodniej Polsce ale kurde! Na takiej krótkeij uliczce i wąskiej 120 ? Ma obwodnicę, ma wylotówki, można śmigać. Mało mu adrenaliny na meczach ? A zapowiadał się całkiem nieźle w tamtym sezonie w PSŻ :-/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lipa_ml

Masz fotoradar w oczach ? Ja jeżdżę motocyklem i niestety zajeżdżanie czy wymuszanie pierwszeństwa przez samochodziarzy to norma. Jedyny sposób żeby przeżyć na Polskich drogach to mieć oczy szeroko otwarte i zakładać że każdy jadacy samochodem to debil. Często się to sprawdza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Maciej Falubaz

Posłuchaj,ja akurat też sporo jeżdżę,sądzę,że o wiele więcej niż Ty,tylko samochodem i wiem ilu jest kretynow na drodze,ale akurat w tym przypadku nie bylo zadnej winy tej kobiety

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
lipa_ml

Skąd możesz wiedzieć ile ja jeżdżę ? Po drugie gdzie pisałem że to wina tej kobiety ? Widzisz ja jeżdżę samochodem i motocyklem i mogę się wypowiedzieć jeżdżąc tylko samochodem mało można na ten temat powiedzieć jak kierowcy samochodów wymuszają zajeżdżają bo nie patrzą w lusterka i zachowują się jak by byli sami na drodze. Prawda jest taka że przy każdym wypadku gdzie bierze udział motocyklista samochodziarze od razu zakładają winę motocyklisty a niestety w większości przypadku tak nie jest. Fakt jakiś odsetek motocyklistów to debile jeżdżący na krawędzi ale nie można uogólniać bo samochodziarze też bywają debilami ilość śmiertelnych wypadków to pokazuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maciej Falubaz

Dlatego napisalem,ze sadze,nie czytasz uważnie, masz rację co do tego,że inaczej się wszystko odbiera,ale jak człowiek siedzi sporo za kółkiem i nie jest deqilem to też potrafi wyciągać wnioski i ja do takich ludzi należę, to nie była sytuacja na drodze za miastem,że jedziesz sobie 100 i babka nagle Ci skręca tylko środek miasta a on ruszył na pełnym gazie a za 100 m walnął w samochód,zrozum to

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Weslake1981

Piszesz, że jeździsz zarówno motocyklem jak i samochodem. Napisz zatem proszę skąd u motocyklistów ten denerwujący nawyk przeciskania się pomiędzy stojącymi samochodami tylko po to żeby wystartować spod świateł jako pierwsi. Bardzo mnie to denerwuje u motocyklistów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GW speedway

Też dużo jeżdżę i powiem tak: żeby zauważyć motocyklistę to owszem trzeba patrzeć w lusterka i nie tylko. Jeśli się nie widzi nikogo to teraz uważaj: trzeba jednak zakładać, że za momencik pojawi się debil na motocyklu, który zapi..dala jak wariat i nie sposób było go zobaczyć sekundę wcześniej.
Nie twierdzę, że wszyscy motocykliści tak jeżdżą, ale sporo takich jest niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
chode

ale brednie piszesz po pierwsze na miejscu wypadku były 3 kobiety oraz pare starszych osób pod 60tke chyba ze zmieniłes płeć albo jesteś aż tak stary już gratki ;) nie wiem co chcesz osiągnać piszać tutaj takie brednie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.