Wątek dotyczący artykułu

Niezrozumiała decyzja sztabu szkoleniowego Stelmetu Enei BC Zielona Góra

Byliśmy przekonani, że Gecevicius celowo spudłuje drugi rzut wolny. Wtedy nie mielibyśmy praktycznie czasu na skonstruowanie akcji - mówią nam ludzie z obozu Rosy. Litwin trafił i podał rękę radomianom. Takie dostał zalecenie ze sztabu Stelmetu.

przeczytaj cały artykuł

pawka

I mam nadzieję że to się stanie. Koszar rozpaczliwie machał do niego rękami żeby nie brał czasu, bo Stelmet prowadził 1pkt i miał piłkę pod własnym koszem. A tak Rosa ustawiła się w obronie i skorzystała z tych sekund. A poza tym mam wrażenie że ta drużyna gra jak umie bez żadnej taktyki obronnej i bez rozpoznania mocnych stron przeciwnika. To co było dobre w ataku po przyjściu Urlepa już dziś nie działa, a innych nowości nie widać. Obrona Gronka to był majstersztyk przy tym co się teraz dzieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HalaLudowa

Oj, dzieci, dzieci. Nie zdajecie sobie sprawy, że jeśli Zastal obroni w tym roku tytuł (a sądzę, że tak), to właśnie dzięki Urlepowi. Kibicom Zastalu mogę na pocieszenie powiedzieć, że Andrej przegrywał już kiedyś w półfinale plejofów 0-2 po meczach u siebie i wygrał; serię 3-2. (Śląsk- PEKAES w sezonie 98/99)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.