Wątek dotyczący posta na blogu

Eredivisie 2017/2018 TYPER :)

Borysek ROW

Eredivisie 2017/2018 TYPER :)Witam serdecznie na blog-typerze holenderskiej Eredivisie. Polecam zabawę Waszej uwadze!Trzecia odsłona rozgrywek na niderlandzkich boiskach, ze szczególnym moim względem. Jak zawsze, serdecznie zapraszam do oddawania w niej swych typów na tradycyjnych-bukmacherskich zasadach (…)

przeczytaj cały artykuł


Borysek ROW

Wyniki
Do kolejki trzydziestej-trzeciej (przedostatniej) przystępowaliśmy z mniej więcej wiadomych miejsc jakich można się spodziewać na w klasyfikacji końcowej. Jak się okazuje nie zjawił się lider, który ostatnio tak dobrze poradził sobie z poprowadzeniem zabawy. Co ciekawe, Nalo mimo iż nie brał udziału zachowuje swoją pozycję. Przewaga stopniała do zaledwie punktu. Tak czy siak miejsce na podium powinno być. Wierzę jednak, że nie odpuści Miasto mistrzów-Kielce i ich pojedynek dostarczy nam wielu emocji. Pewny swego może być także zwycięzca kolejki Dastin. Jakaś tam jeszcze symboliczna walka rozegra się o miejsce czwarte, najbardziej honorowe.
Co na boiskach? Dla niektórych drużyn, nie od teraz, są to mecze o przysłowiową pietruszkę. Na górze tabeli, PSV, Ajax oraz AZ mają już zapewnione lokaty. Na miejscach pomiędzy pucharami a strefą spadkową ogólnie też nuda. Twente w co wątpiłem już spadło z ligi, a Rodę i Spartę niemal na pewno czeka walka o ligowy byt w barażach.

Klasyfikacja trzydziestej-trzeciej kolejki:
1.Dastin - 7pkt
2.Włókniarz Forever, AM99 - 6pkt
4.Blue Wars, Penhal - 5pkt
6.Miasto mistrzów-Kielce, RR 25 Toruń, Barceloniak11 - 4pkt
9.Ilona14, Borysek ROW - 3pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.