Wątek dotyczący artykułu

Kibice Włókniarza wzdychają za Maksymem Drabikiem. Zapytaliśmy go, kiedy transfer

Jeśli działacze forBET Włókniarza jeszcze mieli jakiś cień wątpliwości, w niedzielę został on rozwiany. Pełne trybuny częstochowskiego stadionu wyraziły się jasno co do tego, kogo chcą oglądać w barwach Lwów. Chodzi oczywiście o Maksyma Drabika.

przeczytaj cały artykuł

MR.BEN

Nie będziesz się wpieprzał w to co piszę,chcesz lizać tyłek Czewie twoja sprawa,ale może nie mieszaj mnie w to szambo?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Simon 7 7 ckm

Pokazałeś klasę w weekend swoimi komentarzami na temat siły włókniarza i dalej się kompromitujesz... Od zawsze bardzo lubiłem twój teem i zawsze za nich trzymam. Słabe i nędzne te komentarze i nie masz żadnej wiedzy o tym sporcie jak wszyscy widzą, bo wystarczy zobaczyć choćby wyżej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cz-waCKM

- Gdzie byłeś błaźnie po meczu w Częstochowie? - Schowałeś się w toalecie uciekając zgubiłeś szalik bo dostałeś liścia... :) - A teraz dalej ubliżasz od bankrutów. - Może przydał by ci się leszczu porządny wpierd.l ! w tedy nabrałbyś śmieciu szacunku do innych ! - Ale co się odwlecze to nie uciecze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Cz-waCKM

- " dziekuje za zyczliwe zyczenia " dla mojego klubu , otrzyj już lzy i nie rozpaczaj. :) - Jeszcze nie raz będziesz plakal ze swja Sparta , a na twoim (z malej) szacunku najmniej mi zależy - usuwającym wpisy konfiden.ie !.. - bywaj ... - szkoda mojego czasu - marny flaku...

| Odpowiedz
blokuj
doli_nski

Mr. Ben. - póki co to daleko Ci do Mistera, bo raczej siedzisz i jątrzysz, a to nie wypada. Nie jest wina kibiców z Częstochowy, ze trafili na takich a nie innych włodarzy w pewnym czasie. Jeżdżę trochę na zuzel i akurat w miescie świętej wieży nigdy nie trafiłem na jakieś chamstwo i szowinizm, zawsze było fajnie, trochę piwka się wypiło z miejscowymi, poza tym nawet podczas play-offow w wicemistrzowskim sezonie przyjęli nas po gospodarsku, dlatego życzę im jak najlepiej. I mam nadzieje, ze będzie jeszcze niejedna okazja do spotkania, a takie postaci jak Maks, czy wcześniej Sławek zbliżają nas bardzo do siebie. Pozdrowienia dla Częstochowy z Wrocławia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
t częstochowa-Darcy Ward 43

Oj BENEK BENEK :)... taki masz fajowy awatar, drużyna której kibicujesz jest więcej niż oki, a Ty masz taki bałagan w głowie ?. Może jednak wpadniesz kiedyś do małej częstochowskiej wioski zobaczyć dobre ściganie ?. Zapraszam, a zobaczysz, że nie tylko w metropoli nad Odrą jest na czym i na kim oko zawiesić :). Pozdrawiam :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Cz-waCKM

- Widze wlasnie ze nie skleiles... nie mam nic do kibiców Sparty i ich pozytywnego dopingu na stadionie , pisałem do - wrocławskiej - " czarnej owcy " MR. BEN . - Jarzysz teraz ? - Nie wyjeżdżaj mi tu więc z hamem i rozważaj slowa , do kogo je piszesz i mówisz !

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
netoperek

Kto oszukał? Ja? Inni kibice? Prezes Świącik? Zarząd obecnej spółki?
I nie opierasz się na faktach tylko na przepowiedniach w dodatku nie mających żadnych racjonalnych podstaw.
PS. Nawet kolego pamiętliwy nie bardzo wypada bo przecież o zmarłych źle się nie mówi albo wcale.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
netoperek

Nie odpowiedziałeś na moje pytania sprowadzające się do sprecyzowania kto według ciebie był winny pohańbienia klubu Włókniarz. Wahałem się czy nie przypomnieć ci parę przykładów niezbyt chwalebnego zachowania włodarzy Sparty z przeszłości. Przeczytałem jednak wpis doli_nskiego i pomyślałem, że nie warto kopać się z koniem i dyskutować z kimś kto za wszelką cenę chce popsuć dobre relacje obu klubów i ich kibiców. Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej obiektywizmu a przede wszystkim dystansu i luzu.

| Odpowiedz
blokuj
I-Can-Fly

O jest naczelny wróżbita Jak tam odbudowa 2 lini we Wrocku bo miał być pogrom i znowu cię karty okłamały w Tarnowie znowu liść i po play off

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.