Wątek dotyczący artykułu

Półfinał LM 2018. Kontrowersje w Madrycie. Bayern Monachium skrzywdzony przez sędziego?

W pierwszej połowie meczu Ligi Mistrzów w Madrycie sędzia Cuneyt Cakir dwukrotnie mógł podyktować rzut karny dla Bayernu Monachium. Turek jednak nie dopatrzył się nieprzepisowych zagrań. Jego decyzje wzbudziły kontrowersje.

przeczytaj cały artykuł


Paweł Ciesielski

Szanowni Panowie, nawiązując do obecnych rozgrywek Pucharów Europejskich, do Ligi Mistrzów chciałbym zauważyć, że po raz kolejny wystąpiły kontrowersyjne decyzje sędziów - tym razem w półfinale Ligi Mistrzów. Zadziwia fakt, że władze piłkarskiej centrali w Europie wzbraniają się od wprowadzenia systemu Video Assistant Referee (VAR) - czyli wideoweryfikacji, który przywróciłby poczucie sprawiedliwości w meczach piłkarskich, nie byłoby zdarzeń które wypaczają wyniki spotkań. Nie piszę tego dlatego, że kibicuję jakiemukolwiek zagranicznemu klubowi- bo dla mnie jest bez znaczenia, czy LM wygra Real czy Astana(2). Piszę by wzbudzić Państwa refleksję nad brakiem logicznych posunięć piłkarskiej Centrali- bo tak można skwitować wzbranianie się nad eliminacją błędów ludzkich prowadzących do dramatów niektórych klubów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.