Wątek dotyczący artykułu

Finał PP Arka - Legia. Sebastian Szymański: To był brutalny faul. Piesio mnie przeprosił

- Wejście Piesio mnie bardzo zabolało. Uważam, że zasłużył na czerwoną kartkę. Po meczu mnie przeprosił - tak o brutalnym przewinieniu piłkarza Arki mówi Sebastian Szymański, zawodnik Legii Warszawa.

przeczytaj cały artykuł

Maikel

Cud, że Szymańskiemu się nic nie stało zwłaszcza, że chłopak jakieś 60kg waży. Przeprosił czy nie, min. 8 meczów pauzy w lidze się należy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Filip Krogulec

8 meczów pauzy w lidze za czerwoną kartkę, w finale PP hahahahaha pastuch nie rozróżni ligi od pucharu, chyba w pucharze powinien być zawieszony na kolejny sezon :DDDDDD.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maikel

Zdajesz sobie rozumiem sprawę krogulec, że nie raz taka kara przechodzi na ligę? Zwłaszcza gdy jest długoterminowa? A za takie wejście jak najbardziej możną ją nałożyć na ligę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Maikel

Zgłaszasz mnie, bo mówię do ciebie tak jak się wabisz i masz z tym ogromny problem, ale z wyzywaniem mnie od brudasów i pastuchów już nie masz problemu ; DDDDD. Aj krogulec krogulec krogulec - od człowieka, który uważa Cvijanovicia za drugiego Vadisa to chyba jednak mogę się wszystkiego spodziewać ; DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Filip Krogulec

Cvijanović ma na koncie mnóstwo, meczy w europejskich pucharach, a poza tym Ofoe strzelił dla was 5 bramek, a Goran ma 8 bramek do tej pory, i kto jest lepszy????????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Maikel

Ofoe miał także 14 asyst gdyby ci to umknęło. Miał także najwięcej kluczowych podań (nie asyst) w całej lidze. Cvijanović? Nikt z poza Koronki tego śmiesznego piłkarza nie kojarzy, bo nie wyrasta on nad tą ligę. To, że strzelił w niej 8 bramek nie czyni go najlepszym piłkarzem ligi czy też drugim Ofoe.
.
Hamalainen w tym sezonie strzelił dla nas 8 bramek i ma 6 asyst, a zatem statystyki ma dużo lepsze niż twój obiekt westchnień. Nie widzę by ktokolwiek z Legii nazywał go najlepszym piłkarzem ligi. Skończ się krogulec ośmieszać.

| Odpowiedz
blokuj
Maikel

No jak to nie jest najlepszy w lidze? Przecież ja doskonale pamiętam twój komentarz, w którym jasno napisałeś, że to najlepszy piłkarz ligi.

| Odpowiedz
blokuj
Filip Krogulec

Wejdź na Wikipedię, i zobacz jego CV, mało kto ma podobne, potem zjedź na dół, i zobacz jego sukcesy, a ty z niego drwisz tylko, uważasz, że jest słaby, a gdyby nie on Korona by już nie miała szans na nic dobrego, nie grałaby w gr. mistrzowskiej, pewnie nie jeden z waszych kibiców widziałby go przy Ł3, choć tak się nie stanie.

| Odpowiedz
blokuj
Maikel

Wow. No rzeczywiście fantastyczne CV. Występy w Rijece i Mariborze. W Rijece, w której po roku z nim kontrakt rozwiązali, bo był za słaby :DD. Mistrzostwa Słowenii to te wielkie sukcesy? Słoweńska liga jest 31 w Europie z współczynnikiem 9833. Polska liga jest 19 ze współczynnikiem 24 375. To mówi samo za siebie. Zatem przestań się wreszcie ośmieszać i robić z gościa gwiazdę ligi z bogatym CV, bo ani gwiazdą nie jest, a jego CV jest co najwyżej przeciętne.

| Odpowiedz
blokuj
Filip Krogulec

Maribor jest słaby? grał w fazie grupowej LM w tym sezonie, w przeciwieństwie do Legii, która do LE nawet nie awansowała, a potem chciał do Kuwejtu iść, by zarobić kasę, Rijeka wcale też nie jest słaba, to obecny mistrz i zdobywca pucharu Chorwacji, stamtąd do was trafił Vesović, ty jesteś parch, i to straszny.

| Odpowiedz
blokuj
13MP 19PP

Wyzywasz ludzi od parchów, pastuchów i innych, a czepiasz się o to, że ktoś nie pisze ci po imieniu? W ogóle jesteś świadomy tego, co piszesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Maikel

Nie napisałem nigdzie, że Maribor jest słaby. Napisałem, że liga słoweńska jest gorsza od polskiej i to jest fakt. Nie napisałem także, że Rijeka jest słaba, a napisałem, że on był za słaby na Rijekę. Rozegrał zaledwie 15 meczów w sezonie i pewnie nawet połowę z nich nie po 90 minut, a potem mu podziękowali, bo był - powtarzam - za S Ł A B Y. I przypominam też, że nikt oprócz Dinama się w Chorwacji nie liczył przez chyba dekadę, a dopiero Rijeka z Vesoviciem (był w "11" ligi w poprzednim sezonie i rundzie jesiennej tego sezonu) zdobyła mistrza.
.
Nawet ci wygrubiłem kluczowe informacje, bo widzę, że jak twój kompan jagafan tak i ty nie potrafisz zbyt dobrze czytać ze zrozumieniem.

| Odpowiedz
blokuj
13MP 19PP

Biedny mały misiu, już nie raz kary za wyjątkowe chamstwo w PP przechodziły na rozgrywki ligowe, nawet rok czy dwa lata temu był taki przypadek. I nie jedyny. Znów zaliczyłeś wtopę, ale to chyba już jest twój fetysz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maikel

Gdy Antolić (piłkarz mojej Legii) prawie wykluczył sezon Frankowskiego swoim faulem, po którym dostał 3 mecze zawieszenia to zgadzałem się z tym jak najbardziej. Gdyby dostał 5 meczów też bym nie miał pretensji do Komisji Ligi. Gubisz się w swojej psuedoargumentacji krogulec.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.