Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 11, składy+dyskusje

multi 11 17-18

1. Rotacyjni B Buffon (Juventus) Donnarumma (Milan) Sportiello (Fiorentina) - O Godin (Atletico) Gimenez (Atletico) Bonucci (Milan) Chiellini (Juventus) Caldara (Atalanta) O/SP Florenzi (Roma) - SP Verratti (PSG) Vecino (Inter) Toreira (Sampdoria) 22*De Rossi - S Insigne (Napoli) El Shaarawy (Roma) (…)

przeczytaj cały artykuł

Przemysław M11

Pomysł na coś za Multi, po Multi:
Liga Szóstek
Gra przeznaczona dla zaproszonych 16 osób (ewentualnie dwie osoby by wspólnie prowadziły drużynę w przypadku chętnych i pewnych 17-18 osób ).
Gra prowadzona rotacyjnie przez 6 osób (każdy by prowadził 5 kolejek w sezonie).
Jako prowadzących widzę obecnie: Przemek, Nalo, Blue Wars, Kierowca, Włókniarz, vacat:)
By zaoszczędzić czasu, a dodatkowo wprowadzić nowe rozwiązania nasze kadry by były mniejsze, nie typowe jedenastki.
W skrócie:
- 13-osobowe kadry (2 bramkarzy, 4 obrońców, 4 pomocników, 3 napastników)
- w składzie na kolejkę szóstka graczy z pola i bramkarz
Na ławce 2 graczy (napastnik zmienia pomocnika i napastnika, pomocnik i obrońca wszystkich, bramkarz bramkarza)
By było coś nowego to "Liga Szóstek" by była grana każdy z każdym, mecz i rewanż, w sumie 30 kolejek (kilka weekendów opuszczamy, gdy nie grają wszystkie ligi)
Do tego normalna dotychczasowa tabela sumy punktów jako druga z tabel, ale "Ligę Szóstek" wygrywa sie na podstawie punktów meczowych.
Kadry wąskie, bo 13 piłkarzy, więc większa identyfikacja z zawodnikami, a do tego jakoś byśmy ograniczyli by max 2 osoby miały jednego gracza
Warunki by to ruszyło:
- 6 pewnych i chętnych osób do poprowadzenia 5 kolejek w sezonie!
- chęć w narodzie do gry i posiadania dalej konta na SF-WP
- Akceptacja okrojonej wersji gry (naprawdę moim zdaniem obecnie wprowadzanie i liczenie wszystkiego zajmuje za dużo czasu).
Przeczytałeś? Zostaw opinię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blue Wars

A ja myślałem np o :
- kadra Niemiec plus - 5 z Afryki (B O ŚP OP N )
- kadra Niemiec plus - 5 z Azji (B O ŚP OP N )
- kadra Niemiec plus - 5 z Polski (B O ŚP OP N )
- kadra Brazylii plus - 5 z Danii (B O ŚP OP N )
- kadra Brazylii plus - 5 z Chorwacji i Serbii (B O ŚP OP N )
- kadra Brazylii plus - 5 z Polski (B O ŚP OP N )
- kadra Argentyny plus - 5 z Austrii (B O ŚP OP N )
- kadra Argentyny plus - 5 z Czech i Słowacji (B O ŚP OP N )
itp :)
====
Oczywiście składy 11 osobowe i 16 plus 5 i do tego WSZYSCY z CL po 10 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemysław M11

Ja nie jestem chętny do normalnej Multi 11.
Normalna Multi prowadzona rotacyjnie jest za ciężka, nie każdy ma tyle czasu by to łatwo liczyć.
Kierowca prowadził kilka kolejek i chyba wie, że w tym sezonie mogło boleć:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Nalo27

Podoba mi się zamysł i dowód na to, że Multi do końca nie umrze:) Możesz mnie wpisać na listę "rotacyjnych prowadzących"!!:)

| Odpowiedz
blokuj
Przemysław M11

Nie no, od każdego nie można oczekiwać by prowadził i liczył.
6 pewnych osób (z arkuszem składów i obcykaną punktacją) starczy.
Pięć weekendów w sezonie to ja mogę poświecić, 33 nie, dlatego Multi 11 się kończy w tym roku.

| Odpowiedz
blokuj
Aleksandar

Dla mnie pomysł ciekawy. Gra stanie się bardziej nieprzewidywalna - zawodnicy nie będą się praktycznie dublować , do tego powstanie możliwość tworzenia różnych składów i prowadzący będą mieli zdecydowanie mniej liczenia. I ciekawa opcja to granie miedzy sobą systemem dom i rewanż. Osobiście projekt bardzo mi się podoba - odnośnie SF poziom artykułów, reklam i usuwania postów przytłacza co widać po upływie użytkowników...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.