Wątek dotyczący artykułu

Właściciel Stelmetu zaatakował Jankowskiego na Twitterze. "Jest nieobiektywny, ma do mnie żal"

Sporo kontrowersji, także wśród komentatorów Polsatu Sport, wywołały decyzje sędziowskie z końcówki meczu pomiędzy Rosą a Stelmetem (83:93). - Tomasz Jankowski ma do mnie żal, bo nie przedłużyłem z nim kontraktu - pisze na Twitterze Janusz Jasiński.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
zkz

Jak Zielona Gora powstala po polaczeniu kilku wsi to Woclawek powstal po polaczeniu kilku osad i zamieszkujacych w nich plemion koczowniczych Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michal1969zagan

Riposta nie była po to zeby komuś zrobić krzywdę ale po to żeby usadzić dyletanta i fantastę który myśi że jest lotny.. Ale nie ukrywajmy.. Cywilizacją jednak do Polski dotarła z zachodu a nie odwrotnie;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Henryk

Obserwując Twoje popisy na tym forum kulturką to Ty jednak nie grzeszysz a bezinteresowna zawiść względem innych to chyba Twoja domena, popraw sie, ale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
zkz

Napisałem tylko dla tego że ktoś atakuje moje miasto bo chyba mam prawo napisać w takim tonie jak ktoś napisał o ZG

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.