Wątek dotyczący artykułu

Najlepsze z najlepszych. Szóstka sezonu 2017/2018 Ligi Siatkówki Kobiet według portalu WP SportoweFakty

Sezon 2017/2018 Ligi Siatkówki Kobiet dobiegł końca. Redakcja portalu WP SportoweFakty tradycyjnie wybrała najlepsze zawodniczki minionych rozgrywek. Na niektórych pozycjach walka trwała do ostatnich meczów!

przeczytaj cały artykuł


fakiewicz

marekwszyosiat... zdecydowanie wyidealizowałeś Stefę [czyżby 'obezwładnił' cię jej osobisty urok ???] . Komentatorzy tv-transmisji ewidentnie podkreślali monotematyczność jej zagrań. W LSK systematycznie nabierano się na jej sztandarowy "numer". Ale czy to wystarczy na Italię ??? Śmiem wątpić... Tam giercują 'panny' obtrukane z siatą, niedające się wypuścić w przysłowiowe maliny.
Za pewne, szrajbując komentarz, "pomyślałeś" nie 'tą' częścią ciała.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marekwyszosiat

Fakiewiczu Drogi nie pierwszy raz przekonuje sie że rozmowa z tobą na tematy siatkarskie ma tyle samo sensu jak rozmowa na ten sam temat z burakiem pastewnym. Stefana najlepszą środkową w LSK i największą gwiazdą w LSK ( w tym sezonie przypominam że to Mistrzyni Europy i medalistka IO) była i jest to zdanie wielu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.